Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlaar birsey sorcam sizlere benim bat'a daha 6 gün var ama kasik agrisi bel agrisi ve ögleden sonralari yorgunlukdan haric hic bi belirtim yok.. öyle yerlesme kanamasida olmadi.. bu durumda olupda hamile olanlar varmi.. pazar yada pazartesi erken gebelik testi yapcam ama hic ümitli degilim :dua:

kizlaar birsey sorcam sizlere benim bat'a daha 6 gün var ama kasik agrisi bel agrisi ve ögleden sonralari yorgunlukdan haric hic bi belirtim yok.. öyle yerlesme kanamasida olmadi.. bu durumda olupda hamile olanlar varmi.. pazar yada pazartesi erken gebelik testi yapcam ama hic ümitli degilim :dua:
Benimde 4günüm kaldı,bendede inanılmaz halsizlik ve kasık batmaları var normalde olmaz ama merakla bekliyorum bu sefer günüm geçtiği zaman test yapıcam negatifleri görmek istemiyorum 🤨

Hayırlısı olsun canım. Demek ki varmış daha vakti zamanı. İnsan kendinde türlü türlü belirti ararken olmayınca gerçekten hayal kırıklığına uğruyor.
Hayırlısı dediğin gibi..
Bi sonraki deneme de umarım olursun.. benim de regli belirtileri var bugün yarın gelir.. zaten hiç hamile gibi hissetmiyordum
Artık denemek gelmiyor içimden.. Geçen ay çok yorulduk, sıkı çalıştık olmadı. İnsanın hevesi kırılıyor işte.. İnşallah senin regl gelmez canım.

Hayırlısı dediğin gibi..

Artık denemek gelmiyor içimden.. Geçen ay çok yorulduk, sıkı çalıştık olmadı. İnsanın hevesi kırılıyor işte.. İnşallah senin regl gelmez canım.
Evet katılıyorum insanın denemekte gelmiyo içinden hayat kalitesini düşürüyor zaten sıkı çalışmak. Sürekli yorgun oluyorum

Hayırlı günler kızlar ben Bayadır aranızdayım ama listede yokum🤷🏻‍♂️ beni niree attınızz🤦🏻‍♀️ Bu arada herkesin son bikaç gün kalmış heyecan dorukta desenize😅 Allahım inşallah hepimizi sevindirsin 🤲 Benimd 11 ay oldu evleneli hiç korunmadık, ovulasyonda 2ci denemem. Geçen ay iyi değerlendirdik ama tutmadı maalesef o yüzden bu aydanda ümitli değilim 😬 zaten hiçbir belirti de yok😣 sadece normalde bana kızan, acele etme, stres
yapma, kafana takma, daha erken diyen koca bu ay tutturdu test yap test yap diye🤦🏻‍♀️ bend diyorum daha 10 gün var ne testi😂 zaten hamile değilim ümitlenmeye gerek yok yapmam diyorum, bidaki ay 1 sene oluyor gider tedavi başlarız diyorum(sağlık sorunumuz yok) doktor kontrolünde olır inşallah diye. Benimkide gerek kalmıcak görürsün bu ay hamile kalcan sen içime doğuyor diyor🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ beni resmen heveslendirdi, Belli etmedim ama ümitlendim. Çünkü şimdiye kadar hiç öyşe bişey demedi aksine bana kızıyordu kendini dinliyorsun falan diye. Sizc hiç belirtisiz hamilelik olurmu kızlar 🤷🏻‍♂️ yani arada kasık ağrısı var 11 aydoe o kadar belirti içind hamile kalamadım ya, gebeliğe yormuyorum onuda🙆🏻

X