Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onu testiyle nasıl yapacağım ki?

sabah ilk idrarınla yap ovulasyon testini , hamişlik varsa pik yapıyor yine :KK200: Ben daha önce o şekilde öğrenmiştim , ovu testi koyu kırmızıydı , hcg testi silik çıkmıştı
[/QUOTE]
Var evde birazdan yaparım. Ama korkuyorum ya bıktım bu korkulardan

:eğlence:çift çizgiyi görene kadar devam edicez napalım , o korkuların sonu yok zaten. Hamiş olsan , yükselcek mi ? Kalp atışı olcak mı ? 3ayı atlatabilcez mi ? Tarama sonuçları temiz çıkçak mı ? Doğumda problem olcak mı ? Amman sütüm yetçek mi :KK43:korkuların sonu yok işte
Ay hiç böyle bakmamıştım ben olayaaaaa :oha:. haklısın kuzum vallahi. daha ilk ya. saf bir şekilde ilerliyorum sanırım :-)

Onu testiyle nasıl yapacağım ki?

sabah ilk idrarınla yap ovulasyon testini , hamişlik varsa pik yapıyor yine :KK200: Ben daha önce o şekilde öğrenmiştim , ovu testi koyu kırmızıydı , hcg testi silik çıkmıştı
[/QUOTE]
Voooouv acaba ben de yarın sabah baksam mı böyle. ovu test var bende de daha. yarın 6 gün kalmış oluyor bat'a

bende öyleyim gözlerim açılmıyor , bıraksalar full uyucam , gece 12 den önce uyumayan ben 21:30 da yatıyorum ya

:anneadayı: Kronik yorgunum diyosun yani

ee 3 gün kalmış elinde ovu testi falan varsa baksaydın bi :rolleyes::dua:
Balböcüğü bence sen hamilesin akşam 9 buçukta uyumak ne demek :rolleyes: :rolleyes::rolleyes:

Var evde birazdan yaparım. Ama korkuyorum ya bıktım bu korkulardan
[/QUOTE]
birazdan yapçaksan canım 2 saat sıvı tüketme doğru sonuç vermez snra, korkma hiç olcağı varsa bu ay olur , çıkmazsa da üzülme allahın izniyle olur sadece sabır lazım bize

• Beğen
Reactions: N8M
Balböcüğü bence sen hamilesin akşam 9 buçukta uyumak ne demek :rolleyes: :rolleyes::rolleyes:
:KK53::KK53::KK53: valla keşke olsa ama bu ay daha çok ümitlendim ya krem akıntıda olunca. Valla ya tavuk gibi oldum. Önceki gebeliğimde yine ben en geç 11 e kadar dayanırdım hatta bunu misafirlere de söylemek zorunda kalırdım çünkü aşırı uykum geliyordu dayanamıyordum:KK23: inşallah bu ay ki şüphelerim doğru çıkar ya

:KK53::KK53::KK53: valla keşke olsa ama bu ay daha çok ümitlendim ya krem akıntıda olunca. Valla ya tavuk gibi oldum. Önceki gebeliğimde yine ben en geç 11 e kadar dayanırdım hatta bunu misafirlere de söylemek zorunda kalırdım çünkü aşırı uykum geliyordu dayanamıyordum:KK23: inşallah bu ay ki şüphelerim doğru çıkar ya
Hayırlısı olsun canım inşallah bebeğin seninledir 🤩

İnşallah yaaa hadi bakalım 🙏🙏🙏😍😍

Ovu testi bu şekilde çıktı. Yarın sabah ilk idrarla tekrar yapayım

Eklentiler

• B01A5ECE-D127-419E-B6C1-073EA688BF7C.jpeg
    B01A5ECE-D127-419E-B6C1-073EA688BF7C.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 45
  • Beğen
Reactions: N8M
X