Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım normalde 25 26. Günde bir oluyorum bugün 25 idi
O zaman biraz daha bekle bakalım, regl gelmezse tekrar yaparsın daha umut var.
Kizlaaar bugün yarin bat'i olanlar vaar :KK49: varmi bi gelisme söyle ciftcizgili resimler :KK71:
Benim de bata 2 gün kaldı, bugün 31. günüm.. Ama 40 gün olmadan test yapmayacağım bu sefer çünkü daha önce 40. günde regl olmuştum.

O zaman biraz daha bekle bakalım, regl gelmezse tekrar yaparsın daha umut var.

Benim de bata 2 gün kaldı, bugün 31. günüm.. Ama 40 gün olmadan test yapmayacağım bu sefer çünkü daha önce 40. günde regl olmuştum.
Bekleyelim evet senin de daha var aslında bekleyecem demiştim ama burda öncesinde yapıp da silik de olsa gören arkadaşları görünce gaza geldim :rolleyes: :rolleyes:

BIlmıyorum cnm acaba bu test mi bozuk adı Oben hiç duydunuz mu
duymadım canım laboquıck kullanıyorum o da bazen yanlış sonuç verebiliyor ama dene derim 2. ayda da farklı testte dene bakalım sürekli aynı koyulukta görürsen doktora çıkarsın , bazılarında yumurta çatlama problemi de olabiliyor

duymadım canım laboquıck kullanıyorum o da bazen yanlış sonuç verebiliyor ama dene derim 2. ayda da farklı testte dene bakalım sürekli aynı koyulukta görürsen doktora çıkarsın , bazılarında yumurta çatlama problemi de olabiliyor
Cuma zaten doktorumun yanına gıdecegım yarın yumurta catlarmış mı ona bakacak hayırlısı

Yaptım ama malesef negatif canım yarın bat günüm
canım sen yarın olmazsan bir test daha yapsana ben sanki orda bir çizgi gördüm ama yanılıyorda olabilirim çekim açısından da kaynaklanıyor olabilir. Sen çıplak gözle gördün bembeyaz mıydı?

canım sen yarın olmazsan bir test daha yapsana ben sanki orda bir çizgi gördüm ama yanılıyorda olabilirim çekim açısından da kaynaklanıyor olabilir. Sen çıplak gözle gördün bembeyaz mıydı?
Evet canım malesef silik çizgi bile Yok baya baktım yani yoktu acaba diyorum erken mi oldu Pazar günü bir daha yapacam

Her ay psikolojik yapıyordum bend ama bu ay psikolojik bile yok😂😂 arada kasık ağrısı oluyor oda zaten hep var 🤣 bakalım daha zamanı var demek artık eskisi kadar takmamaya dikkat ediyorum
bende iste biz 8 senelik evliyiz simdiye Kadar hic düsünmedik daha okullarimiz vardi daha sonra meslekde ileleyelim dedik.. simdi bu ay ilk defa denedik onun icin aklim heran bebekde hic cikmiyor aklimdan kendi kendime belirti yapiyorum kafamda.. heryerim agriyo.. uyukluyorum hep yorgunum.. kasiklarim belim agriyo vs.. :rolleyes: :rolleyes:

İnşallah yaa😞 senin nasıl gidiyo
Ben kimyasaldan sonra tatilede gideceğim bir an önce regl olayım diye ilaç almıştım. Oldum bitti işte dün. Tekrar başladık bakalım çalışmalara bu ay neyle karşılaşıcaz hiç bilmiyorum. :dondurma:

Benim telefonda programa göre 6 gün sonra BAT tarihi geliyo. Ama ben normalde 10unda oluyordum. Kafam karıştı şimdi test yapıp ümidimi kırmak istemiyorum

X