Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende iste biz 8 senelik evliyiz simdiye Kadar hic düsünmedik daha okullarimiz vardi daha sonra meslekde ileleyelim dedik.. simdi bu ay ilk defa denedik onun icin aklim heran bebekde hic cikmiyor aklimdan kendi kendime belirti yapiyorum kafamda.. heryerim agriyo.. uyukluyorum hep yorgunum.. kasiklarim belim agriyo vs.. :rolleyes: :rolleyes:
Belli olmaz canım belki bikere de tutmuştur, yani inşallahhh öyledir 🤲 ama kendimden biliyorum 11 aydır illa bitaraflarımda bişey arıyordum, ay kasık battı, yok midem bulandı, çok uyudum acaba mı acaba mı deelen beynim yandı 😂 ama hep Kırmızıları görd0m🤦🏻‍♀️ yani kendini çok dinleme derim çünkü biz öylr olmasını istiyoruz öyle gibi geliyor 🤭

Ben kimyasaldan sonra tatilede gideceğim bir an önce regl olayım diye ilaç almıştım. Oldum bitti işte dün. Tekrar başladık bakalım çalışmalara bu ay neyle karşılaşıcaz hiç bilmiyorum. :dondurma:
E hadi hayırlısı bakalım inşallah çok güzel bir ay olur senin için gebelik öğreneceğin bir zaman olur 🥰

Her ay psikolojik yapıyordum bend ama bu ay psikolojik bile yok😂😂 arada kasık ağrısı oluyor oda zaten hep var 🤣 bakalım daha zamanı var demek artık eskisi kadar takmamaya dikkat ediyorum
Bnmde memişler davul gibi , beyaz akıntı da var dört gözle beklyorum :rolleyes::rolleyes::rolleyes: bir de bu hafta hep yorgunnum 9.30ta uyur oldum akşamları hayretler vericiyim :KK23:

Kızlar selaamm dün adetim bitti bugun ilk ovulasyon testini yaptım bu sekılde olunca ne anlama geliyor hemen catlama olur mu adet sonrasında kafam karıstı aydınlatırmısınız 🤷🏼‍♀️o_O

Eklentiler

• CC80F004-107B-4B70-9379-64D79F12B0DC.jpeg
    CC80F004-107B-4B70-9379-64D79F12B0DC.jpeg
    183,6 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar selaamm dün adetim bitti bugun ilk ovulasyon testini yaptım bu sekılde olunca ne anlama geliyor hemen catlama olur mu adet sonrasında kafam karıstı aydınlatırmısınız 🤷🏼‍♀️o_O
Bu şekil çıkması normal Canım. Test yapmaya devam et. T çizgisinidaha koyu gördüğün günü ve sonraki iki günü değerlendir yine test yap tabii, T çizgisinin koyuluğu gidince çatlama olmuş demek oluyor..

Anladım canım.. Ben de öğretmenim ve çalıştığım okulda çocukların terbiye sıfır, idare sıfır, disiplin yok. Derste bazen kalp krizi geçirecek gibi oluyorum nefes alamıyorum. Hep gebelikte nasıl olacak diye düşünüyorum 😔
Aynen canım, hatta bazı öğrencilere “senin annen olsam eve almam seni” dediğim bile oluyor (hep erkek öğrencilere nedense) 🥴 o kadar deli ediyorlar ki sınıfa kamera koysak ve ebeveynler kendi çocuklarını izleseler bazıları kendi çocuklarının yaptığı hatalarına inanamazlar eminim buna. Bu çocuk benim çocuk değil evde kuzu gibi derler 😁

Kızlar düşük yapan anneler bu videoyu kesinlikle izleyin

Aynen canım, hatta bazı öğrencilere “senin annen olsam eve almam seni” dediğim bile oluyor (hep erkek öğrencilere nedense) 🥴 o kadar deli ediyorlar ki sınıfa kamera koysak ve ebeveynler kendi çocuklarını izleseler bazıları kendi çocuklarının yaptığı hatalarına inanamazlar eminim buna. Bu çocuk benim çocuk değil evde kuzu gibi derler 😁
E zaten diyorlar, inanmıyorlar. İmam hatipteyim ben sırf erkek sınıfları oluyor biliyorsun, tam işkence..

Kızlar baş dönmesi yaşıyorum bugün, midem de kötü.. Ama dönme gerçekten fazla, uzandım geçmiyor. Tansiyonum da normal aslında, gebelik belirtisi olabilir mi acaba 🙄

X