Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umudunuzu yitirmeyin kızlarr çünkü ben bu ay çatlatma iğnesi öncesi değerlendirdim ve sonrası 36 sonra olmadı 36 saatin üzerine 1 gün sonra oldu hiç ama hiç Umutlu değildim yani ama nasip oldu hala emin değilim değerim 41 çıktı ama bir arkadaş 41 değerle dış gebelik diye bir paylaşım yapmış ondan yarın sağlık ocağında tekrar kan vericem
İnşallah yükselir canım içini ferah tut 🙏

Günaydın kızlar
Hayırlı hamilelik haberlerinin alınacağı güzel bir hafta olsun inşallah.
Günaydın amin inşAllah🙌🏻😊
Aminnnn kızlar inşaAllah 🙏🏻
Günaydın kızlar :KK73::KK73::KK73:Gününüz musmustlu geçsin...

Ayyy bu arada benim regliden sonra göğüs şişliklerim inmedi, tef gibi gerildiler ve hala acıyorlar , kremsi akıntı da azar azar oluyor günlük olarak , pof çok umutlanıyorum hayırlısı inşallah :21::21::21:

Ayyy bu arada benim regliden sonra göğüs şişliklerim inmedi, tef gibi gerildiler ve hala acıyorlar , kremsi akıntı da azar azar oluyor günlük olarak , pof çok umutlanıyorum hayırlısı inşallah :21::21::21:
Canım inşallah hamişsindir. Benim de çok akıntım var bu ara ama senin dediğin beyaz akıntı gibi değil. Meme uçlarım da acıyor, sanırım regl gelecek :/

Canım inşallah hamişsindir. Benim de çok akıntım var bu ara ama senin dediğin beyaz akıntı gibi değil. Meme uçlarım da acıyor, sanırım regl gelecek :/
Benimde regli gelecek sanırım. Hiç umudum yok bu aydan. Ovülasyon günü ve sonraki iki günü değerlendirdikten sonra mantar olduğumu öğrendim. Sonraki iki günü değerlendirmek çok acılı oldu zaten benim için. O yüzden pek ümidim kalmadı. Göğüslerim de ben buradayım demeye başladı.

inşallah ya , duphaston un yan etkisi olma ihtimalide yüksek, bilemedim.
Kırmızıları görene kadar ümit var , bekle bakalım az daha :KK200:

• Beğen
Reactions: N8M

Benim ilk gebeliğimde hiç bir belirti yoktu günüm geçtiği için anlamıştım.Ama bunda tabi değerin yükselirde gönlüm rahat ederse eğer inşaAllah 🤲 sürekli akıntım ve ağrım var

Kizlar ben hala adet olmadım ya bu saatten sonrada bebek olma ihtimali yoktur herhalde cuma kan vermistim yoktu 😖

2286568

Bata 6 kala laboquik kaset test
2286569

Bata 5 kala yine erken gebelik olmayan kaset test
2286572

Bata 4 kala predictor early
2286573

Bata 3 kala miratech erken gebelik testi

Bata 4 kala beta hcg: 14
Bata 3 kala beta hcg:51

İşinize yararsa diye tüm süreci anlattım kızlar ☺️

X