Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle canım hayırlısı nasip değilmiş Evet en azından onu görmüş olduk sağlıklı bir şekilde bir daha nasip etsin allahım

Canım çok üzüldüm
Allah en kısa zamanda yeniden yaşatsın
Kaçken öğrenmiştin değerini
Hemen mi düştü
Sağol canım benim. Evet zaten çok yüksek bir değerle öğrenmedim 9.35 ti öğrendiğimde 2 gün sonra 4'e düştü. Bu kadar düşük öğrendiğim için biliyordum zaten kimyasal olabileceğini. Sadece insan yine de üzülüyor. Bekleyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla versin rabbim.

Olur canım inşallah ben de 10 aydır uğraşıyordum bu ay oldu. Rabbim bence rn doğru en hayırlı zamanı biliyor sana da öyle olacak hiç umutsuz olma. Ben hiç umudumu yitirmedim
Ben de yitirmedim tabıkı ama cok zorlu süreler gecırdım yavas yavas kendımı toparlıyorum bakalım inşallah rabbim hayırlısıyla hepımıze bebeğimizi kucagımıza almayı nasıp eder

Yok canım niye pes edeyim 10 gün sonra tatile gidiyorum zaten iyice bir dağıtır kafamı toparlarım sonra kaldığım yerden devam
Muhteşemsinnnn Zaten koalalara ayrı bir sempatim vardı nickini görünce seni de tanımadan enerjine hayran kaldım En güzel en hayırlı sonuçlar senin olsun kuzum

Muhteşemsinnnn❤ Zaten koalalara ayrı bir sempatim vardı nickini görünce seni de tanımadan enerjine hayran kaldım☺ En güzel en hayırlı sonuçlar senin olsun kuzum
Canım benim çok teşekkür ederim. Bekleyen herkes hayırlı sonuçlarını alsın inşallah Sen gittin mi doktora? Gördün mü keseyi?

Canım benim çok teşekkür ederim. Bekleyen herkes hayırlı sonuçlarını alsın inşallah Sen gittin mi doktora? Gördün mü keseyi?
Dün gittim canım değerim 729 olmuştu daha göremeyiz ama yine de bakalım dedi doktor baktı ama yok henüz sıpa Kan tahlili yaptı sonuçları göstermek için gitcem bugün. Tsh felan normal folik asitime bakmış 8.1 çıkmış ama b12 eksik ona takviye verir galiba bir de azcık kanımda enfeksiyon var çook çok az bakalım ne diycek

Hadi bakalım inşallah bir dahaki gidişinizde kalp atışını duymak nasip olur. dikkat et kendine,takviyelerini düzenli kullan.

eneee ne güzel bi kere de 2 tane pırt keike benimde olsa

ayy ne güzelll allah analı babalı büyütsün inşallah , olmayanlara da nasip etsin .
Bal tarçın çörek otu yumurta kalitesini arttırıyor diye biliyorum , o yüzden miydi daha önce bilmiyorum ama bende kürü uyguladığımda hamile kalmıştım Çok teşekkür ederimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…