Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sağlık olsun üzülme hiç...olumlu düşün bak en azından hamile kalabiliyorsun , temmuz ayına inşallah :KK200:
Üzüldüm tabi ama sonradan kaybetmektense şimdiden olması daha iyi :KK51: Aynen canım en azından onu görmüş oldum. Kımset artık hangi ay gelirse sağlıkla gelsin de :rolleyes:

:KK200: :KK200: ayy ne güzelll allah analı babalı büyütsün inşallah , olmayanlara da nasip etsin .
Bal tarçın çörek otu yumurta kalitesini arttırıyor diye biliyorum , o yüzden miydi daha önce bilmiyorum ama bende kürü uyguladığımda hamile kalmıştım :KK200: Çok teşekkür ederimm
Amin canım benim inşallah❤️ Sıra sizde artık, dualarımda olacaksınız☺️☺️ Demekki bu çörekotu küründe var bir hikmet ☺️

Günaydın kızlar ben hala olmadım ama kafayada takmıyorum neden olmuyorum ki esim kızdı hemen test yapıyorsun negatif olunca üzülüyorsun pazar gününe kadar yapmak yok test dedi 😃😃 pazar gunu kan verecegim olmazsa

Günaydın kızlar ben hala olmadım ama kafayada takmıyorum neden olmuyorum ki esim kızdı hemen test yapıyorsun negatif olunca üzülüyorsun pazar gününe kadar yapmak yok test dedi 😃😃 pazar gunu kan verecegim olmazsa
bekle bakalım :) var mı peki belirti ?

bekle bakalım :) var mı peki belirti ?
Bir belirti yok bence ama ben üşüttüm sanirim midem bulanıyor bir üşüme oluyor bir ateş basıyor bence üşüttüm bebek olsa bu kadar kısa sürede mide bulanır mı ki
Bir de kızlar afedersiniz adetimden 1 hafta önce benim ilişkide cnm cok acırdı suan hic adet olacakmış gibi degil acı sızı yok

Bir belirti yok bence ama ben üşüttüm sanirim midem bulanıyor bir üşüme oluyor bir ateş basıyor bence üşüttüm bebek olsa bu kadar kısa sürede mide bulanır mı ki
Bir de kızlar afedersiniz adetimden 1 hafta önce benim ilişkide cnm cok acırdı suan hic adet olacakmış gibi degil acı sızı yok
hadi hayırlısı inşallah bebiş vardır :KK200:

bende bgn öyleyim dün gece polar battaniyeye sarılım eşim şaşırdı şimdide sıcak basıyo ya gerçekten üşüttük şifayı kaptık ya da var bi gariplik

bende bgn öyleyim dün gece polar battaniyeye sarılım eşim şaşırdı şimdide sıcak basıyo ya gerçekten üşüttük şifayı kaptık ya da var bi gariplik
belirti mi acaba :anneadayı::anneadayı::anneadayı: benmde sol böbreğimin olduğu yerde pazar gününden beri sancı var geçmiyor, daha önce sancı olduğunda bişi var benm içimi sıkıp bırakıyor derdim kist çıktı, geçen sene yine oldu of yine kist dedim bebek çıktı, bu kez hayır olsun inşallah diyorum:KK200:

kızlar neler yapıyorsnuz?
Mesela ben erken gebelik testi yapsam mı diye dusunuyorum bu ay progesteronda yuksek cıkınca baya umutluyum ama ya negatifse dıyede endişeleniyorum 10 temmuz adet tarıhım 8 gun var daha :anneadayı::emir_bebek:

X