Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlae adet bitiminden sonra 2.gunu yaptigim ovulosyon testim 😍 bal tarcin corek otu kurunden sanirim cunku daha once yaptigimda da ayni seyleri hissetmistim. ovulosyonu dolu dolu yasiyorum o kadar hissettiriyor ki 2gundur agridan duramiyorum. bugun duphastona basladim :anneadayı: insallah regli gormemek umuduyla
Eki Görüntüle 2283968
Canım ben de geçen ay bal çörekotu tarçın kürü yaptım çok yeme şansımda olmadı ama iki gün pik gördüm ovu testinde onun sayesinde mi oldu bilmiyorum ama bu ay hamileyim☺️☺️ Umarım sana da iyi gelir ve hamile haberini alırız❤️

Nasıl yapılıyor bu kür?
12 tatlı kaşığı kadar çörek otu
10 çay kaşığı tarçın
10 yemek kaşığı bal bunları karıştırıp adetinin 2. Gününde başlayıp 10 gün sabah akşam yiyorsun ben bu kadar uzun yapamadım maalesef, bir de aktarda öğütülmüş çörekotu var ondan alacaksın

12 tatlı kaşığı kadar çörek otu
10 çay kaşığı tarçın
10 yemek kaşığı bal bunları karıştırıp adetinin 2. Gününde başlayıp 10 gün sabah akşam yiyorsun ben bu kadar uzun yapamadım maalesef, bir de aktarda öğütülmüş çörekotu var ondan alacaksın

Çörek otunu da hiç sevmem aaay

Eklentiler

• 2A89E78C-BCD7-48A8-B518-6AA4775ED0D6.jpeg
    2A89E78C-BCD7-48A8-B518-6AA4775ED0D6.jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 33
Canım benim, üzüldüm ama ben inanıyorum senin de artan güzel güzel değerlerini görcez. Pes etmek yok çalışmalara devam et olur mu
Yok canım niye pes edeyim 10 gün sonra tatile gidiyorum zaten iyice bir dağıtır kafamı toparlarım sonra kaldığım yerden devam :rolleyes:

X