Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
teyy teyyyy bat beklerken nasıl bu ismi görmedin ya ''2020 yılında hamiş olmak istersen sende gel'' falan yazıyordu sanırım beğenmemişler ola ki değiştirmişler
Allah Allah öyle müdahale ediyorlar mı ki konu başlıklarına? İlginçmiş..Canım senin ilk bebiş mi olacak bu? Kaç yıllık evlisin?

Benım 12 kusur cıkmıstı senın daha ıyı cıkmıs gebelıkmıdır bılmem ama 10 ve ustu kalıtelı yumurta catlaması demek

Allah Allah öyle müdahale ediyorlar mı ki konu başlıklarına? İlginçmiş..Canım senin ilk bebiş mi olacak bu? Kaç yıllık evlisin?
21 aylık evliyim, şubatta düşük yaptım canım ben. Kısmetse tekrar düşünüyorum allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inş

merhabalar kızlar
şimdi gördüm bende katılayım dedim eğer isterseniz sizlere
2 yıllık evliyim son 3 aydır bebek düşünmeye başladık
2 aydır deniyoruz bu 3.ayımız olacak
ovulasyonla takip ettik ama henüz olmadı
adetime 5 gün kaldı
yumurtlamadan itibaren geçen süre 11.gün bugün
bu ay erken yumurtladım
bakalım cesaret edebilirsem yarın test yapıcam 12.gün oluyor sizce çıkarmı?

Merhaba hoşgeldin , 12.gün çıkma ihtimali var ama geç döllenme ise çıkmayadabilir , tavsiyem regliden 1gün önce yap garanti olsun Hadi hayırlı haberler inşallah

Merhaba hoşgeldin , 12.gün çıkma ihtimali var ama geç döllenme ise çıkmayadabilir , tavsiyem regliden 1gün önce yap garanti olsun Hadi hayırlı haberler inşallah
ozaman biraz daha sabredeyim
teşekkür ederim artık inşallah burda olurum
şimdi en başa dönüp bi sayfaları okuyayım kızlar

Ben de 2 yıl 8 aylık evliyim, 30 yaşındayım, ancak bebek fikrine alıştık eşimle :) Olursa bir tane düşünüyoruz zaten.. İnşallah Allah nasip eder.
yaa bir tane deme ya , anne babadan snra tutunacak bir dalı olsun , yine de allah bilir onu ama ben babamdan bliyorum tek çocuk ve herşeyde öksüz yetim kalıyor , özel günlerde yada bir sıkıntısında hep o kardeş eksikliğini yaşıyor. 2 .de yapın kanına gireyim ben senin

Nasıl yapıyorsunuz bu kürü, anlatır mısınız?

Haha kanıma giremezsin Biz hiç çocuk düşünmezken ancak 1 tane fikrine alışabildik, 2. yi hiç düşünmüyoruz bile.. Tabi nasip bu işler, bakarsın ikiz olur. Benim tarafımda da eşimin tarafında da ikiz çok.. Umarım olmaz da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…