Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy böyle insanlara uyuz oluyorum. Kafalarına patlatasım geliyor bir tane.
Görüşme kuzum o zaman, çok haklısın.

Ayyyy böyle insanlara uyuz oluyorum. Kafalarına patlatasım geliyor bir tane.
Görüşme kuzum o zaman, çok haklısın.
valla öyle , ben insanlar kırılmasın sözlerimi seçerek konuşurum , herkes hiçte öyle değil , daha da bir açığını bulup üstüne kendilerine prim yapıyorlar. Anlamıyorum böylelerini...

Meryem suresi okuyorum ben

valla öyle , ben insanlar kırılmasın sözlerimi seçerek konuşurum , herkes hiçte öyle değil , daha da bir açığını bulup üstüne kendilerine prim yapıyorlar. Anlamıyorum böylelerini...
Aynen ama işte herkes ektiğini biçiyor bu dünyada... Böyle düşününce insan rahatlıyor.

benim yeni bat tarihim 18 temmuz bende çok istiyorum inşallah hayırlısıyla temmuz ayı bizimde ayımız olur

Mrb hanımlar listeye benide ekleyin Geçen ay pek verimli olamasakta Bu 2. Ayımız ve ovulasyon takibindeyim . Insallah yakın zamanda bebislerimize kavuşuruz hepimiz

Bence de uzak dur gorsme ole birisyle nasil dusuncesz konusuolr anlamiorm. Ben sinavdan yuksek alip arkdsim dusuk aldysa utanir sevinmezdm bile yaa

Bence de uzak dur gorsme ole birisyle nasil dusuncesz konusuolr anlamiorm. Ben sinavdan yuksek alip arkdsim dusuk aldysa utanir sevinmezdm bile yaa
ya bende öyleyim , biri bana a üstündeki yeni mi güzelmiş dese bile utanırım öyle şeyden. Aile yapıları öyle, o 3ay içinde tanıştı evlendi. Ben 1,5 yıl sonra evlendm , tanımak istedim vs... Annesi Siz nişan yapmıyonuz mu dediğinde , kredisi var bitmesine 2 ay kaldı dediğimde sende hep çulsuzları buluyosun demişti , aile yapısından kaynaklı sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…