Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de yarın 14. gün ama daha hep aynı derecede silik çizgiler.. Bakalım yarın ne olacak..

Canım kaç günde bi adet oluyosun
Ben ovüye başlamadan önce ki ay adetim inanılmaz gecikti
Ondan önce ki ayda
Ovüye başladığum ay 14 de pik oldu oat 28.günde adet oldum
Yani tam dakik
2 ay bu şekilde oldum bu 3.ay henüz olmadım şimdilik bekliuorım

Yani şöyle yumurtan çatladıktan tam 14 gün sonra adetin gelmesi gerekiyor normal şartlarda

Testini ekleyebilir misin

İşte benim çok düzensiz.. Son 3 ayın döngüleri şu şekilde mesela: 40 gün, 25 gün, 30 gün..

Benim de 28 günde bir oluyor ovulasyon testi kullanıyorum 2 aydır ve gecen ay catlamadan 13 gün sonra Regl oldum arastirdim herkeste 14 gün olmayabilirmıs 12-16 arası normalmiş kişiden kişiye gore degısebilirmiş

Kızlaaaarr bat'a son 6
Ama kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum sanki olmadı gibi. Geçen ay çok belirtim olmuştu gerçi hepsi foss çıktı ama. Bu ay hiç birşey yok.
Sizde durumlar ne?

Kızlaaaarr bat'a son 6
Ama kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum sanki olmadı gibi. Geçen ay çok belirtim olmuştu gerçi hepsi foss çıktı ama. Bu ay hiç birşey yok.
Sizde durumlar ne?
Bnm cok hafif gidip gelen bel agrim vardi . Oglen markete gidip geldiktn sonra artti sanki ya bide afedersniz tam o bolgemin ustu sag tarafima bole kucuk igne batar gibi bisyler oluo.posetler Cok agir deildi ama Acaba bisey vardi da etki mi etti agirlik bilmiorm. belki de adet agrisidr

Olabilir poşet taşımanızda etkili olabilir. Regle kaç gün var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…