Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrblar kizlar 25 yaşındayım 4 bucuk yaşında kizim var bi senedir ikinci kez anne olmak icin çabalıyorum Rabbim hepimize hayrlisindan versin insAllah Bugün bat günü ne karin ağrısı ne bel ağrısı var dün olan ağrılarımin hepsi gitti resmen akıntı yok baya gaz var ama soylrmrdi ayip sanki usutmusum gibi acaba gec mi yumurtladim da gecikicek adetim die düşünmeye başladım

Anestezisiz çok ağrılı oluyor mu peki?
İşlem sırasında benim olmadı hiç hissetmedim ama işlem sonrası adet ağrısı gibi Ağrı oluyor her türlü. Hatta hafif kanama da oluyor normal yani. Ayrıca herkesin ağrı hassasiyeti farklı olduğu için kim acı hisseder kim acı hissetmez bilemiyoruz tavsiyem kendini kasma :)

Anestezide fiyat da baya farkediyor zaten. 1-2 dk sürüyormuş sizin ne kadar sürmüştü? Kasmamak en iyisi dediğiniz gibi.

Test yapmadın mı?

Anestezide fiyat da baya farkediyor zaten. 1-2 dk sürüyormuş sizin ne kadar sürmüştü? Kasmamak en iyisi dediğiniz gibi.
İlacı vermesi saniyeler sürüyo 5 dk ancak sürmüştür masaya yatıp hazırlanmak vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…