Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar gözümden kaçan , listeye eklenmeyen varsa bana yazın olur mu ? İşyerindeyim çok geriye dönük bakamıyorum

Y
ayyy insAllah canim sen kür falan yapiyor musun biseyler bide ne zamandan beri bebek istiyosunuz
yoo kür yapmıyorum sadece fsh hormonu yüksek çıkmıştı bir ay önce hayıt otunu duydum fsh ı düşürüyormuş onun çayını yapıp içiyorum bir tane kızım var iki aydır düşünüyorum işte sen ne zamandan beri düşünüyorsun

Allah kizini bagislasin insAllah bende 7 aydir evliyim evlendigimden beri istiyoruz esimle sevgiliyken en buyuk hayalimizdi bebek ama bi türlü annesine tutunamadi tospik

Sağo
Allah kizini bagislasin insAllah bende 7 aydir evliyim evlendigimden beri istiyoruz esimle sevgiliyken en buyuk hayalimizdi bebek ama bi türlü annesine tutunamadi tospik
Sağol canım Allah razı olsun inşallah senin de bebişin olur sağlıkla hayırlı zamanda İnan kendim kadar buradaki isteyen herkes için heyecanlıyım ve dua ediyorum ikimizde Temmuz ayında güzel haberleri paylaşalım inşaaaaalllaahhhhh

Reactions: N8M
aminnnn aminnnnn inşAllahhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…