Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dünki lekelenmeden bugün eser yok ya acaba yerleşme kanaması mı içime kurt düşürdünüz , bi de idrar rengimde de değişiklik var çok koyu sarı ve bulanık :KK8: ama pazartesiye kadar beklicem bakalım
Hadi ya inşallah canım ben de heyecan yaptım şimdi bak🤗🤗 sen neden test yapmıyorsun ki

Ümidini kesme canım yakım arkadaşım 1 buçuk yıldır hiç korunmadığı halde hamile kalamadı, kendisindede pko vardı. eşide varikosel ameliyatı oldu. Ve ameliyattan sonraki ay çatlama hapi ile hemen hamile kaldı, suan 4 ayında oğlusunu bekliyor. Allah ol der ve olur🙏 Darısı başumıza
Ne güzel, Rabbim bizlere de nasip etsin inşallah

• Beğen
Reactions: N8M
beyaz akıntı var sabah aksam don değiştiriyorum ama nebilim başka bişi yok şuan için dün çok kasığımda batma oldu ve belim ağrıdı bugün tık yok
Yaa içimden senin hamile olduğun geçiyor topiğin ilk gebesi sen olcaksın bence. :anneadayı: Hadi ayağını sür de arkandan gelelim. :KK200:

Merhaba ever ben kullanıyorum ama hayıt otunu aldım aktardan çayını yapıp içiyorum her sabah aç karnına ve regl dönemi de içtim bi sıkıntı Yok şimdilik regl dönemi içilmez diye bir şey duymadım ama senin ki karışım gibi bir şey diye mi acaba özel günlerde kullanma demişler
Karışım olduğu için olabilir içinde hayıta ek bir sürü şey daha var. Şuan da adet dönemimdeyim ama kanamam çok az acaba kullanmaya başlasam risk almış olur muyum? Ovu dönemime kadar ne kadar kullansam kardır diye erkenden içmeye başlamak istiyorum :)

X