Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok doğru söyledin canım takmayıp da hamile olan çok insan tanıyorum taktıkça da olmayan insan da o yüzden rahat olmak gerek oluruna bırakmak lazım:KK33:
İnan bunu çevremde o kadar çok insan söylüyor ki ama elimde olmuyor. Mesela imkansız olduğunu bile bile her ay düşünüp umut edip bekliyorum. Çalıştığım halde işlerimin yoğun olması bile beni engellemiyor. Yapı meselesi işte. Düşünmeden duramıyorum. :110:

Merhaba canım benimde bat tarihi 1 temmuz degerlendiremedim yumurtlama zamanını ayrıca yegenim bir tekme attı öğlen:) ama yinede bekliyeyim bakalım

Arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum. Aktarım bana hayıt bitkisiyle karışmış bir sıvı verdi onu içmeye başlayacağım ama özel günlerde kullanma dedi. Benim regl dönemim 7-8 gün sürüyor. Adetin ilk 3-4 günü kanama daha yoğun oluyor ya acaba 8 gün beklemeyip kanamanın azaldığı bugünlerde kullanayım mı? Aranızda daha önce hayıt kullanan var mı?
Merhaba ever ben kullanıyorum ama hayıt otunu aldım aktardan çayını yapıp içiyorum her sabah aç karnına ve regl dönemi de içtim bi sıkıntı Yok şimdilik regl dönemi içilmez diye bir şey duymadım ama senin ki karışım gibi bir şey diye mi acaba özel günlerde kullanma demişler

Eşimin değerleri düşük canım varikosel var haftaya ameliyat olacak inşallah. O yüzden şu sıralar olması imkansız gibi.
Ümidini kesme canım yakım arkadaşım 1 buçuk yıldır hiç korunmadığı halde hamile kalamadı, kendisindede pko vardı. eşide varikosel ameliyatı oldu. Ve ameliyattan sonraki ay çatlama hapi ile hemen hamile kaldı, suan 4 ayında oğlusunu bekliyor. Allah ol der ve olur🙏 Darısı başumıza

H
Kızlar dünki lekelenmeden bugün eser yok ya acaba yerleşme kanaması mı içime kurt düşürdünüz , bi de idrar rengimde de değişiklik var çok koyu sarı ve bulanık :KK8: ama pazartesiye kadar beklicem bakalım
[/QUOTE
Hayırlısı olsun canım sabredebilirsen bekle tabiyki, sonra olumsuz olunca daha çok üzülüyor insan

Bir de rüyamda iki tane aslan gördüm :KK200: Daha önce ki gebeliğimde de aslan gördüğümde öğrenmiştim bak hyecanlandım şimdi
Yaaa inşallah gebesindir. Bence yerleşme kanamasıydı. Bende bu ay rüyamda ikiz kız çocuğu görmüştüm 8 aylık falanlardı. Bende onlara bakıp ben sadece tek kız ismi düşünmüştüm şimdi diğerine ne isim koyacam diye dertleniyordum. :KK70::KK70::KK70:

Yaaa inşallah gebesindir. Bence yerleşme kanamasıydı. Bende bu ay rüyamda ikiz kız çocuğu görmüştüm 8 aylık falanlardı. Bende onlara bakıp ben sadece tek kız ismi düşünmüştüm şimdi diğerine ne isim koyacam diye dertleniyordum. :KK70::KK70::KK70:
ayyy inşallah öyle derdimiz olsa :KK76:

X