Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Takmayacağım desen de bu mümkün olmuyor.
Maalesef hamilelik yok.
Eşimde varikosel var haftaya ameliyat olacak inşallah. Değerlerimiz çok düşük.
6 ay kendi kendimize bişeyler yapmaya çalıştık ama olmadı. Sonunda tedavi olmaya karar verdik.
O yüzden diyorum tedaviye başlarsanız bişeyler netlik kazanır durumunuzu bilirsiniz.
İnşaAllah çok güzel sonuçlanır da ameliyattan sonra alırsınız hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza 🤲🏻🌼 haklısınız aslında tedaviye başlayınca iyi oluyor ama işte görünürde ciddi bi problem olmayınca boşa ilaç almayayım dedim. Tabi rahm filmi çektirmekten de korkuyorum. Belki de problem ordadır. :KK43:

Bende 2 kere klomen ve çatlama iğnesi kullanmıştım. Eşinizde muayene olmuş muydu? Meğer benim eşimdeymiş problem, ben boş yere klomen falan kullandım.
Bizim bütün tahliller yapıldı canım bir sorun çıkmadı çok doktor değiştim en son gittiğim hareket azlığı var dedi vitamin verdi

Hoşbulduk canım inşallah Allah razı olsun ben de her duamda hep isteyen herkese nasib etsin diyorum. Bu zamana kadar baya sabirliydim pek takmıyordum ama bu ay kötü oldum biraz hiç sonuç alamamak insanı yoruyor artik
Haklısın aslında hiçbir şekilde olmayınca insan artık yeter diyor dayanamıyor seni çok iyi anlıyorum ama hayırlısıyla olacak pes etme ben inanıyorum olacak :dua: :dua:

İnşaAllah çok güzel sonuçlanır da ameliyattan sonra alırsınız hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza 🤲🏻🌼 haklısınız aslında tedaviye başlayınca iyi oluyor ama işte görünürde ciddi bi problem olmayınca boşa ilaç almayayım dedim. Tabi rahm filmi çektirmekten de korkuyorum. Belki de problem ordadır. :KK43:
İnşallah hayırlısıyla.
İşte detaylı bir muayene olursanız belki atlanılan birşey vardır, kafanız rahat olsun hiç değilse.

Biz mi çok kasıyoruz anlamıyorum. Takmayanlar, oralı olmayanların herşeyi tık tık ilerliyor.
Evet çok doğru söyledin canım takmayıp da hamile olan çok insan tanıyorum taktıkça da olmayan insan da o yüzden rahat olmak gerek oluruna bırakmak lazım:KK33:

Arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum. Aktarım bana hayıt bitkisiyle karışmış bir sıvı verdi onu içmeye başlayacağım ama özel günlerde kullanma dedi. Benim regl dönemim 7-8 gün sürüyor. Adetin ilk 3-4 günü kanama daha yoğun oluyor ya acaba 8 gün beklemeyip kanamanın azaldığı bugünlerde kullanayım mı? Aranızda daha önce hayıt kullanan var mı?

X