Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Karışım olduğu için olabilir içinde hayıta ek bir sürü şey daha var. Şuan da adet dönemimdeyim ama kanamam çok az acaba kullanmaya başlasam risk almış olur muyum? Ovu dönemime kadar ne kadar kullansam kardır diye erkenden içmeye başlamak istiyorum :)
Bişey olmaz herhalde canım ya kullan

Yaaa inşallah gebesindir. Bence yerleşme kanamasıydı. Bende bu ay rüyamda ikiz kız çocuğu görmüştüm 8 aylık falanlardı. Bende onlara bakıp ben sadece tek kız ismi düşünmüştüm şimdi diğerine ne isim koyacam diye dertleniyordum. :KK70::KK70::KK70:
Nasıl yanii ikiz gebelik mi var sendee :KK54:

Kızlar bir de sigara kullanımı etkiler mi çocuk olmasını sizce? Eşim kullanıyor bırakamıyor da. Bırak çocuk olmasını etkiliyor diyorum, senelerdir içenlerin kaç tane çocuğu var olmasa onların olmaz diyor

Kızlar bir de sigara kullanımı etkiler mi çocuk olmasını sizce? Eşim kullanıyor bırakamıyor da. Bırak çocuk olmasını etkiliyor diyorum, senelerdir içenlerin kaç tane çocuğu var olmasa onların olmaz diyor
onu bende kendi kendime sorguluyorum ama araştırmadım .Bence sperm kalistesini etkiliyordur mutlaka , bnde eşimle bu konu hakkında görüşücem

2280920

Kizlar ustteki dun alttaki bugun bunun hangisi kontrol cizgisi sagdakiyse eger bugun pik mi yapmis?

İlla ki etkisi vardır. Ama eşinin dediği de doğru abim günde 2 paket sigara içiyor iki tane çocuğu var. Ve yengem ne zaman çocuk istese ertesi aya hamile kaldı.

İlla ki etkisi vardır. Ama eşinin dediği de doğru abim günde 2 paket sigara içiyor iki tane çocuğu var. Ve yengem ne zaman çocuk istese ertesi aya hamile kaldı.
Kişiden kişiye değişiyor canım o benim kuzenim ilaç ile korunuyor ne zaman çocuk isteyip denese ilk aydan kalıyor 3 kızı var hiç sorun yaşamadı

X