Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keçiboynuzuna devam etseniz iyi olur aslında. Gerçi biraz da kendi haline bırakmak en iyisi. İnşallah en yakın zaman da güzel haberlerini alırız.

Keçiboynuzuna devam etseniz iyi olur aslında. Gerçi biraz da kendi haline bırakmak en iyisi. İnşallah en yakın zaman da güzel haberlerini alırız.
Yaklaşık üç ay kullandık aslında son bi iki hafta aksadı biraz ama sonrasında tahlil falan yapmadık. Her ay bu defa olmazsa tedaviye başlayacağım diyorum ama vakti geldiğinde neyse bidaha deneyelim diyorum. Bakalım Rabbim bize ne zaman nasip edecek. Amin çok sağolun, isteyen herkese nasip etsin Allah

Daha 3 günün yok mu canım? Dur bakalım hemen umutsuz olma. Tamamen gelene kadar umut vardır. Bal tarçın çörek otu adetin 2. günü başlanmıyor muydu, ben mi yanlış biliyorum.

Çünkü insan bir umut bekliyor ha oldu ha olacak diye. Bizde öyleydik. Ertelemek de zaman kaybı oldu ama. Tamam yorucu yıpratıcı bir süreç. Hiç olmazsa tedaviye başlayınca durumun netlik kazanıyor.

Kuzum yerleşme kanaması olabilir mi bahsettiğin? O da lekelenme şeklinde ya

Çünkü insan bir umut bekliyor ha oldu ha olacak diye. Bizde öyleydik. Ertelemek de zaman kaybı oldu ama. Tamam yorucu yıpratıcı bir süreç. Hiç olmazsa tedaviye başlayınca durumun netlik kazanıyor.
Kesinlikle haklısınız umut etmek hem çok güzel bi duygu hemde aşırı yıpratıcı. Yine her ay artık takmayacam diyorum ama nafile adet günü yaklaşınca başlıyor stresli günler. Öyleydik demişsiniz şu an hamilelik vardır inşallah

Daha 3 günün yok mu canım? Dur bakalım hemen umutsuz olma. Tamamen gelene kadar umut vardır. Bal tarçın çörek otu adetin 2. günü başlanmıyor muydu, ben mi yanlış biliyorum.
Canım benim 2 gün önce atabiliyor tarihi ondan dolayı lekelenmeyi görünce başladım bende , ilk günü başlanıyor ama 1 günden bişi olmaz bal zaten

Takmayacağım desen de bu mümkün olmuyor.
Maalesef hamilelik yok.
Eşimde varikosel var haftaya ameliyat olacak inşallah. Değerlerimiz çok düşük.
6 ay kendi kendimize bişeyler yapmaya çalıştık ama olmadı. Sonunda tedavi olmaya karar verdik.
O yüzden diyorum tedaviye başlarsanız bişeyler netlik kazanır durumunuzu bilirsiniz.

Bikac belirti var ama icimde hic o his yok. Bugun saglik ocagina gittim kan verim diye gec gitmisim. Daha 3 gunum var bata. Ben de gittim test aldm. Ama negatf cikti
Valla bende histe yok,belirtide Daha 3 gün varmış ya çıkmayabilir ne zaman tutunduğuna bağlı geç döllenme vs böyle olaylar oluyor. Regl gününü bekle bakalım nolcak. Sıkıntıya sokma kendini ama.

Valla bende histe yok,belirtide Daha 3 gün varmış ya çıkmayabilir ne zaman tutunduğuna bağlı geç döllenme vs böyle olaylar oluyor. Regl gününü bekle bakalım nolcak. Sıkıntıya sokma kendini ama.
Evet oyle ama iste biz kadinlr cok sabrszz.napalm. kirmizilar gelene kdr sypheye dewam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…