Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlaar 🙋🏻‍♀️ 14 aydır istiyoruz ama yok 😓 Benimde bat 15 ağustostu ama daha bu sabah küçük lekelenmeler geldi sanırım kırmızılar gelcek 🤧🤧 bende katılmak istiyorum 🌼
Merhabalar
İnşallah tez zaman da hayırlı haberlerini alırız. Eşin ve son muayene oldunuz mu hiç ?

Kızlar beni de yazın yine denemeye devam etmek istiyorum tedavilerden aldığım olumsuzluklara rağmen :) istanbuldayım bende 5 sene olucak ekimde olmuyor malesef inşallah bu ay olur. Rabbim isteyen herkese bekletmeden nasib etsin çok zor bir süreç.
Bu arada bat 11 temmuz

Kızlar beni de yazın yine denemeye devam etmek istiyorum tedavilerden aldığım olumsuzluklara rağmen :) istanbuldayım bende 5 sene olucak ekimde olmuyor malesef inşallah bu ay olur. Rabbim isteyen herkese bekletmeden nasib etsin çok zor bir süreç.
Bu arada bat 11 temmuz
Merhaba Rabbim bekletmeden hayırlısıyla en yakın zaman da nasip eder inşallah. Ne tedavisi oldunuz ?

Bu arada bat 11 temmuz
Hoş geldin canım inşallah olur senin ve isteyen herkes için dua edecem kafan rahat olsun niye olmuyor diye düşünme nasibi ne zaman ise o zaman olacak :dua: :dua: Bizim de yüzümüz gülecek inşallah😍

Merhabalar
İnşallah tez zaman da hayırlı haberlerini alırız. Eşin ve son muayene oldunuz mu hiç ?
Amiin Hepimiz inşallah :KK200: olduk sayılır, ben rahim filmi çektirmedim sadece doktorum biraz daha bekleyelim dedi. Eşimin sperm hateketi biraz düşük keçiboynuzu kürü uyguladık geçen ay bitti. Bende bi ara soğan kürü uygulamıştım. Klomen tedavisine başladık bi kere denedik sonra devam etmedim:KK43:benim de hikayem böyle işte

Hoş geldin canım inşallah olur senin ve isteyen herkes için dua edecem kafan rahat olsun niye olmuyor diye düşünme nasibi ne zaman ise o zaman olacak :dua: :dua: Bizim de yüzümüz gülecek inşallah😍
Hoşbulduk canım inşallah Allah razı olsun ben de her duamda hep isteyen herkese nasib etsin diyorum. Bu zamana kadar baya sabirliydim pek takmıyordum ama bu ay kötü oldum biraz hiç sonuç alamamak insanı yoruyor artik

kızlar soğan kürünü içenlere soruyorum sık tuvalete çıkarıyor mu sizi. 6 gündür içiyorum sürekli wc deyim

dün belim çok ağrıdı kızlar hatta lekelenme gördüm sanırım gelcek benimkisi bu ay da çöp oldu benm. Dün itibariyle bal tarçın çörekotuna başladım, yalnız gece yedim yine uykusuzluk yaptı. Sabah yemenizi tavsiye ederim. Bakalım yumurtalar çatladıktan snra duphaston a da başlıycam.

X