Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya iyi günler. Günlerdir başım dönüyor. Tansiyonum bir anda düşüyor. Akıntım kremsi şekilde ama sarı renk yani şeffaf değil. Adet olmama 5 gün olmasına rağmen sırtlarım ve kasıklarım da ağrıyor. Yarın kan vermeye gideceğim hastaneye çünkü şüpheleniyorum acaba hamile miyim diye? Değilsem de neden başım dönüyor, neden tansiyonum bir anda 10'a 5lere düşüyor anlamak zor. Bir de evde olduğum zaman sürekli uyuklayasım geliyor.

Bi ver bakalım kan hamilelik gibi duruyor söylediklerin hayırlısı olsun inşallah

Kızlar regli geldi bi kaç damla , yarına doktor randevum var ne yapsam ? yumurta sayımını regliyken bakıyorlar diye biliyorum en azından , kan değerime ve yumurtalara mı baktırsam ne dersiniz ? boşa gitmesini istemiyorum muayenenin özele gidicem , kistleri regliyken görürmü üst ultrasonla onu bilemedim

Kızlar beta hcg değeri 1.20 çıktı. Adetime 5 gün var. Sizce artar mı bu değer yoksa boş gebelik midir?

kizlar bnde hastanedeyim cok uzgunum ya allahin belasi yine olusmus 4 yil once ameliyat olmustum , yine 4cm cikolata kistim var , gebelige engel degil ama geciktirir bu sureci dedi. bagira bagira aglamak istiyorum ya şu illetten kurtulamadim

kizlar bnde hastanedeyim cok uzgunum ya allahin belasi yine olusmus 4 yil once ameliyat olmustum , yine 4cm cikolata kistim var , gebelige engel degil ama geciktirir bu sureci dedi. bagira bagira aglamak istiyorum ya şu illetten kurtulamadim
Geçmiş olsun bal böceğim ne önerdi dr ilaç mı yoksa yine ameliyat falan mı, bu arada hsg cektirmiymişdin sen

Yaa geçmiş olsun. Sanırım bende gideceğim doktora tekrar.. Her yerim ağrıyor. Adet olmuşum çok erken oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…