Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu ay çalışamadım ya , adet arkası ilişkimiz oldu, snra ben bildiğin oturamadım , yürümekte zorlandım. Her zamanki gibi yaptık zorlamadık ama anlamadım bu yüzden ovü dönemini kaçırdım , geçenlerde deneyelim yine dedik , yine aynı böyle otururken bile zor oluyor ilk defa başıma geldi anlamadım , doktora gideceğim genel muayeneye bakalım ne dicek
Geçmiş olsun canım dikkat et bi git doktora bakalım biz de değerlendirmeleri yaptık bekliyoruz bat 7 Eylül az kaldı🙏🙏🙏😊😊

Koalacım ne olsun bızım calışmalarda devam edıyor bak bu ayki ovulasyon takibim bu sekılde pik olan ve hafif silikleşmeye basladıgnda degerlendırdık ama tutmamıs olabılır cunku kasıklarım adet olacakmısım gıbı agrıyor bıde sabah kahverengımsı ıkı damla leke gelmıs adet gelecek olabılır :KK14:
Kuzum benim de hamile kaldığım ay yumurtalıklarımda ağrı hiç geçmemişti böyle ince bir sıız vardı hep. Regl gününe kadar devam etti. Belki yerleşme kanamasıdır.Ben yaşamadım ama. :emir_bebek:

Hoşbuldum canım , ee nasıl gidiyor hamişlik :KK200:
Çok şükür bir sıkıntımız yok. Kesemizi gördük,kalp atışını duyduk. Yarın 7 haftalık oluyorum. :anneadayı: Sen bir doktora git bakalım ne diyecek.Senin sağlığından önemli değil bu ay olmaz öbür ay olur. :KK51:

Çok şükür bir sıkıntımız yok. Kesemizi gördük,kalp atışını duyduk. Yarın 7 haftalık oluyorum. :anneadayı: Sen bir doktora git bakalım ne diyecek.Senin sağlığından önemli değil bu ay olmaz öbür ay olur. :KK51:
maşşallah diyelim o zaman:nazar: ee sen ne hissediyorsun kız mı erkek mi ?

maşşallah diyelim o zaman:nazar: ee sen ne hissediyorsun kız mı erkek mi ?
Kuzum ben öğrendiğimden beri erkek hissediyorum. Sağlıkla gelsin hiç önemli değil kız erkek olması ama içimde öyle bir his var. Bütün teorilere göre de erkek çıkıyor. Bakalım kız olursa sevinçten ağlarım herhalde bu kadar erkek diye hissederken. :KK70: :KK70: :KK70:

Ben bu ay çalışamadım ya , adet arkası ilişkimiz oldu, snra ben bildiğin oturamadım , yürümekte zorlandım. Her zamanki gibi yaptık zorlamadık ama anlamadım bu yüzden ovü dönemini kaçırdım , geçenlerde deneyelim yine dedik , yine aynı böyle otururken bile zor oluyor ilk defa başıma geldi anlamadım , doktora gideceğim genel muayeneye bakalım ne dicek
Bana da öyle oluyordu mantar olmuşum meğerse.

B balbocegi35 Canım hoş geldin benim enfeksiyon olunca öyle oluyordu. Mutlaka bir kontrol ettir. Gebeliğe engel olabiliyormuş.
Tebrik ederim kuzum sseni de sağlıcakla al bebişini kucağına :KK200: bazen sarı bazen de beyaz renkte akıntı görüyom iç çamaşırımda sanırım enfeksiyon olabilir dediğin gibi

Merhaba bende bu foruma katılabiliyormuyum yeni üye oldum çözemedim burayı 10+5 hamileyim

Cumartesi günü randevu aldım bakalım gideceğim , iltihap mı mantar mı ne varsa belli olcak , kistlerimde vardı en son genel muayene olacağım:dua: hayırlısı inşallah

X