Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim balböceği, sende durumlar nasıl?
çok iyi değilim, kendimi depresyonda hissediyorum, 3 gün sonra doğum yapmış olucaktım takvim 16eylülü gösteriyordu, aklıma geliyor sürekli burnumun direği sızlıyor gözleri doluyor sürekli. Salı günü gideceğim yumurta takibi için çatlatma iğnesi yapacak bakalım hayırlısı olur inşallah. Yumurta kalitesini arttırmk için incir kürüne başlayım diyorum

neler oldu canım ben yokken düşük mü yatın

şubatta canım düşük yapmıştım , şuan kalbi atıyor olsaydı doğuma 3 günümüz kalmış olcaktı. Eylül ayına girmek beni çok etkiledi sanırım.

bunları düşünmemizin bize faydası yok kuzum benimkininde kalbi atıyordu da noldu ? rahme inememişti ve dış gebelikti yani sağlıklı olmadıktan sonra yapacak bişeyimiz yok hani bazen bnmde aklıma geliyor sağlıklı olsaydı şöyleydi böleydi die ama geçti bitti artık. allah bize her anını mutlu yaşayabilecek bir gebelik ve bebiş nasip etsin

25 Eylül

Ağustos ayında ilk defa 30 yada 31.gün yani ilk defa erken geldi. Genelde 33-35 hep son 3 4 yıldır böyle. 35 geçmez 33 erken olmaz. Bir iki günlük oynama oluyor
Hım anladım canım ama o şekilde düzenlidir değil mi en azından üç dört ayda bir olmuyor pko yoktu değil mi sen de

Ya olsaydı demeler seni daha iyi yapmaz.. Düşünmemeye çalış. Her şeyin zamanı var buna inanmalıyız
Ben de yumurta takibi yapıyorum bu ay. Salı günü tekrar gideceğim büyümüş mü diye bakılacak. Sonra çatlamış mı diye giderim herhalde.

Ben buraya yazdm diye hatrliorm ama neyse bana da bebik ekleybilirsn cnm

Benide listeye alırmısın bende 4 aydır deniyorum bu ay yumurtlama takibi yapıyorum iki günde bir ilişkim oluyo inşallah bu ay tutarda 2020 annesi olurum bende

Hım anladım canım ama o şekilde düzenlidir değil mi en azından üç dört ayda bir olmuyor pko yoktu değil mi sen de
Yok çok şükür. Düzenli düzenli. Zaten bayanların adet döngüsü en az 21 en fazla 35 olması lazım. Böyle sıkıntı olmuyor. Düzenli yani. Hormonlar iyi tüpler açık yumurta kendisi büyüyüp kendisi çatlıyor. Doktorum tüm takipleri yaptı. Bir problem görünmüyor bekliyoruz işte bakalım vakti zamanı var demek Rabbim ne zaman nasip eder

Aynen canım nasibi ni bekliyor hayırlısı olsun inşallah Rabbim hepimize sağlıkla nasip etsin

Bende hamileyim canım

günaydın bende hamileyim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…