Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dut pestili komede pestilin icinin cevzlisi yada findıklisı super bi lezzet mutlaka biyerde görurseniz tadın
anneanem üzüm pestili yapardı bayılırdımm , koparıp koparıp yerdim , bizimkiler snra sulandırarak hoşaf gibi yapıyorlar. Şimdi mgrsta organik tatlı olarak satılıyor , katkı maddesi , şeker ilave vs. hiç bişi yok , çikolata yerine onu yiyorum ve bayılıyorum

Ben de baba tarfindan erzurumlu anne tarfindan vanli . Mersinde oturuodm evlndim istnbula yerlestm yasim 25 bucuk aday bebelerimi bekliorm kriterlerim saglikli olsn yetrli
Çok iyiydi İstanbul nasıl hiç gelmedim çok kalabalık ya ben sakin yerleri seviyorum ki Van da baya kalabalıklaştı

Çok iyiydi İstanbul nasıl hiç gelmedim çok kalabalık ya ben sakin yerleri seviyorum ki Van da baya kalabalıklaştı
Ay vlla ben de hic sevmiorm ya . Esimi isinden dolayi mecburen geldik iste. Esimin ailesi d.bkirda o yuzden bi yandan ii ki burdayim diorm evet baya kalabalik ilk aylrda disari cikinca cok bunaliodum o kalabalk insanlri gornce. Ama her sey gibi buna da alisiosn iste. Gezmk icin guzl bi yer ama

Afiyet olsun ozaman cok iyi cok faydali keske hepimiz oyle seyler yesek

Kesinlikle gezmek gerek İstanbul tarihi bir şehir sonuçta Evet ya aileye uzak olmak çok iyi adamlar duymasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…