Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa değerlerinin normal çıkmasına çok sevindim ama bebişin olmamasına da üzüldüm neyse sağlık olsun bir dahaki aya çok güzel sonuçlar bekliyorum senden

Yaaa değerlerinin normal çıkmasına çok sevindim ama bebişin olmamasına da üzüldüm neyse sağlık olsun bir dahaki aya çok güzel sonuçlar bekliyorum senden
Umarım koalacım yaaa hadı siz bari mutlu edin biziz bi önümüzü acın grup boyle kaldı gıttı ya bebiş haberleri gelsin artıkk belki hepimize sirayet eder biri hamile olsa

Umarım koalacım yaaa hadı siz bari mutlu edin biziz bi önümüzü acın grup boyle kaldı gıttı ya bebiş haberleri gelsin artıkk belki hepimize sirayet eder biri hamile olsa
İnşallah kuzu ya yarın erken gebelik testi yapıcam bakalım ne çıkıcak. Gerçi bugün normal gebelik testi yaptım çok ince ve gölge şeklinde çok zor görünen bir çizgi var ama geçen seferde böyle görmüştüm ve kimyasal çıkmıştı. Koyulaşıcak mı diye takip edicem. Cumartesi her ihtimale karşı doktor randevusu aldım koyulaşırsa gider bir kan veririm. Koyulaşmazsa hiç gitmem bile

Valla heyecan yaptım ha :) Geç yumurtladın diye adeti de geç bekliyordun. Bak işte nasip. Belirtin var mıydı ?
Evet yumurtlamamdan sonraki 11.günüm bugün. Kuzu sol kasığımda yumurtlamadan beri sızı şeklinde bir ağrı vardı. Ve çok gerilmiştim göbeğim falan şişti yani baya Onun dışında beyaz akıntı ve iştah açıklığı

Günaydın kızlar ben sanırım adet oluyorum sabah bir şeyler geldi kırmızımsı yerleşme kanaması olabilir mi ki

Hadi inşallah herşey yolundadır da Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip eder canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…