Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benim göğüsler çok bombastikler ya , en son böyle gördüğümde hamiştim , bir de koltuk altından bastırınca acıyolardı yine öyleee ayy bu kez olsunnn ama umudumm yok hiç yokkta işte

kızlar benim göğüsler çok bombastikler ya , en son böyle gördüğümde hamiştim , bir de koltuk altından bastırınca acıyolardı yine öyleee ayy bu kez olsunnn ama umudumm yok hiç yokkta işte
Bence hamişsin diyorum sana yine ve yeniden

Kızlaaar selam ben geldimm ama size müjdeli haberle gelemedimm bebiş yok zaten bugun ogleden sonrada ıyıde söküldü adet, sabahtan dr a gıttım butun hormon tstlerıne falan yenıden baktı ultrasonla kontrol ettı bı sıkıntı yıne yok sadece 4 ay once olcturdugumde fsh degerim 8.49 cıkmıstı eger yıne yuksek cıkarsa amh testı ısteyecegım dedı ama bu tahlilde fsh 4.30 cıktı deger gayet guzel dedı amh ye gerek yok dedı daha 3 ay olmus denemelerınız normalde 1 yıldan sonra tedavıye baslanıyor klomen vs kastettı heralde bende o yuzden onları hıc soylemedım zaten yanı dogal yollarla denemeye devam edın bır sıkıntı yok dedı heralde bız bebek yapmayı bılmıyoruz tam ya agacsizkoalaa B balbocegi35

olanlar nasıl yaptı acaba sormak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…