Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi bakalım bekle o zaman

Günaydın kızlar,sanırım regl olacağım,hafif hafif lekelenmeler başladı,hem de normal bat a daha 5gün var, temizliğe vurdum kendimi

Günaydın kızlar,sanırım regl olacağım,hafif hafif lekelenmeler başladı,hem de normal bat a daha 5gün var, temizliğe vurdum kendimi
Lekelenmelerin hepsi adet belirtisi olmayabiliyor. Yerleşme kanaması da olabilir siz çok yormayın kendinizi bir kaç gün sonrada test yapın bence.

Lekelenmelerin hepsi adet belirtisi olmayabiliyor. Yerleşme kanaması da olabilir siz çok yormayın kendinizi bir kaç gün sonrada test yapın bence.
Cam kapı perde fenalarda yordum kendimi halbuki bu ayda stres yapmıyordum ama adet gibi ya bu lekelenme denemez de adetten önceki gelen akıntı diyeyim ama dediğin doğru bakarsın yerleşme kanamasıdır ama yine de çok Ümit etmiyorum,sen ne alemdesin? Senin bat ne Zaman

Kuzu benim batım dündü. Ama ben geç yumurtladım 10 gün geçti yumurtlamanın üstünden

Kizlaaar benim ovu testlerim yine koyulasmaya basladi nerdeyse pik gibi bata daha 6-7 gün var.. Bukakadar erken cikarmi ovu testiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…