Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hep aynııı beklemedeyiz işte buralarda sen nasılsın arada çık çık gel
Yoğunluğum bitti şükür uğrarım artıık İyiyim ben de nasıl olsun devlet hastanesine verdim evrakları bayram sonrası sağlık kurulu sonucu çıkacak ona göre adetle birlikte aşılama yada tüpe başlicaz nasipse

huhuuu gözünaydın diyelim o zaman

Günaydinn kuzulaaar 6 gün önceden yapilan gebelik tesginden yaptimm cook silik bi cizgi cikti resimi daha iyi cekemedim gözle bile zor görünüyo varmi sizce birseyler

Günaydinn kuzulaaar 6 gün önceden yapilan gebelik tesginden yaptimm cook silik bi cizgi cikti resimi daha iyi cekemedim gözle bile zor görünüyo varmi sizce birseyler Eki Görüntüle 2297207
kız bende bombayı patlatayım mı ovulosyon testim bugün pik gösteriyor 2 gün sonra kıpkırmızı çıkçak gibii ama hadi hayırlısı diyimmm

kız bende bombayı patlatayım mı ovulosyon testim bugün pik gösteriyor 2 gün sonra kıpkırmızı çıkçak gibii ama hadi hayırlısı diyimmm
Hadi inşallah canım yaa siz bari güzel haberler verin canım bu arada benim geldi adet Ümitler kaldı Eylül’e yeni bat ı yazar mısın Eylül 7 inşallah son adet olur

Ayy ınsallah bal boceğimm senden de guzel haberı alırızz bugun super gıdıyor haberlerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…