Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr agacsizkoalaa agacsizkoalaa B balbocegi35 şimdi işten cıktım ama sızle konustuktan sonra hafıf bıraz daha geldı yıne koyu renklı zaten reglse yarın kadar sökülür değilse allah kerım yarın sabah 9:30 da randevum var bakalım orda cıkar bıseyler herhalde, bugun özele gıdıpte kan vermekten vazgectım cıkarsa yarın cıkar zaten ama ümidim yok cok bence regl :eek: :dondurma:
İyi bakalım bekle o zaman 😬

Günaydın kızlar,sanırım regl olacağım,hafif hafif lekelenmeler başladı,hem de normal bat a daha 5gün var, temizliğe vurdum kendimi😞

Günaydın kızlar,sanırım regl olacağım,hafif hafif lekelenmeler başladı,hem de normal bat a daha 5gün var, temizliğe vurdum kendimi😞
Lekelenmelerin hepsi adet belirtisi olmayabiliyor. Yerleşme kanaması da olabilir siz çok yormayın kendinizi bir kaç gün sonrada test yapın bence.😊

Lekelenmelerin hepsi adet belirtisi olmayabiliyor. Yerleşme kanaması da olabilir siz çok yormayın kendinizi bir kaç gün sonrada test yapın bence.😊
Cam kapı perde 😂fenalarda yordum kendimi halbuki bu ayda stres yapmıyordum ama adet gibi ya bu lekelenme denemez de adetten önceki gelen akıntı diyeyim ama dediğin doğru bakarsın yerleşme kanamasıdır ama yine de çok Ümit etmiyorum,sen ne alemdesin? Senin bat ne Zaman

Cam kapı perde 😂fenalarda yordum kendimi halbuki bu ayda stres yapmıyordum ama adet gibi ya bu lekelenme denemez de adetten önceki gelen akıntı diyeyim ama dediğin doğru bakarsın yerleşme kanamasıdır ama yine de çok Ümit etmiyorum,sen ne alemdesin? Senin bat ne Zaman
Kuzu benim batım dündü. Ama ben geç yumurtladım 10 gün geçti yumurtlamanın üstünden 😊

Kizlaaar benim ovu testlerim yine koyulasmaya basladi nerdeyse pik gibi bata daha 6-7 gün var.. Bukakadar erken cikarmi ovu testiyle :rolleyes:

X