Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle deme kız belli olmaz adet olana kadar ümidi kesmek yok

Kız aynı durumdayız benim de normalde bat'a 2 gün var. Ama geç yumurtladığım için olcak mıyım olmayacak mıyım tutmuş mudur bilemiyorum. Yumurtlamadan sonra kaçıncı günün senin? Benim 7 günüm. Bir dr yumurtladığımız günden mi sayıyoruz bir sonraki günden mi?

Gunydinlar ben daha yeni yum haftasndaym .ovu testi bile kullanmiom hic bi sekilde cift cizgi goremem malesef bat 20 sinde gel de bekle
Bol bol değerlendir o zaman canım sıkı çalış ki sonucu güzel olsun olmasa bile elimden geleni yaptım ben dersin

Koalacım benım yumurtlamadan sonra ki 11. gunum ben 25temmuzda pik gormustum 26 temmuzdan itibaren saydım 11. gun işte ona göre bugun yaa ıns tutmustur iki gun daha adet gelmezse test yapıcam bakalım, zaten adet gelırsede demekkı yumurtlama gec olunca adette ge coluyor kanısı dogrulanmıs olucak

Bol bol değerlendir o zaman canım sıkı çalış ki sonucu güzel olsun olmasa bile elimden geleni yaptım ben dersin
Valla masallh diyeyim cok guzl basladik degerlndrmye. ilk defa bu ay bole 2 gune bir bazen de ust uste oluo. Tutmzsa dr kontrolune gidicz insllh gerk kalmaz

Normalde adet günün ne zamandı peki senin? Bende 29unda yımırtladım cumartesiyi iple çekiyorum o gün 12.gün işte

Valla masallh diyeyim cok guzl basladik degerlndrmye. ilk defa bu ay bole 2 gune bir bazen de ust uste oluo. Tutmzsa dr kontrolune gidicz insllh gerk kalmaz
İnşallah gerek kalmaz kuzucum sen elinden geleni yap düzenli düzenli devam et bakalım inşallah sonu güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…