Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam.. İnşallah herkes hayırlsııyla bebeklerini kucağına alır. İsteyenlere de allah nasip eder inşallah.
Ankara'da yaşayanlar hangi hastaneyle takip yaptırmayı düşünüyorsunuz? Özel hastane mi devlet hastanesi mi karar veremedim. Bu konuda araştırma yapan varsa paylaşabilir mi?

Hanımlar iyi günler, yumurtlama günlerinde ya da adet günlerinde ani hareketler de ya da durup dururken bile yumurtlalıklarım da bi batma oluyor. Bazen ayağa kalkıyorum ve resmen tutuyorum yumurtalığımı o kadar bi acı hakim oluyor. Size de oluyor mu? Doktora sormuştum olur öyle deyip geçiştirmişti hiç tatmin etmedi beni bu cevap.

Bende de oluyor canım normaldir

Harika bir
harika bir konu başlığı olmuş bu ben de burdayım beni de ekleyin lütfen. BAT 11 Ağustos

yumurtlama günlerinde batmalar çok fazla hatta bel ağrısı bile oluyor bende

Bende öyle yapmaya devam ediyorum bakalım hamileliğide gösteriyor diyorlar ya belki koyulaşır giderek diyerekten

Benimde göğüs uclarım acıyor bi de adetten snra şişliği inmedi ama diyorum böcük işgillenme sen ne belirtiler gördün bir halt çıkmadı yine yoktur diyorum kendi kendime ama bu ayda fıstır büyük ihtimalle

Kızlar günaydınnnn Herkesler nerde ya kimsenin sesi çıkmıyor? Hepiniz çift çizgi gördünüzde bize mi söylemiyorsunuzzz bakıyımmmmmm
günaydın koalamm ben adet gelicek mş gelmicek mi onun beklemesındeyım bugun yumurtlamadan sonra ki 11.günüm aynı zamanda bat gunum gerçi gec yumurtladıgım ıcın belkı adet gecıkır ama ıns tutmustur yaa

Hadi inşallah tutar arkandan devamı gelir ya

Balböceğim sanada gunaydın inş bu belirtilerin bebek habercisidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…