Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
malesef ki ...

Hadi inşallah kuzum hayırlar olsunnn

İnşallah canımcım
Haftasonu bende ovü gördüm.Haftasonuna gelmesi nedeniyle sıkı çalıştık , rüyamda da çok berrak su içerisinde yüzen balıklar gördüm . Allahım hayırlara , bebişe çıkarsın inşallah Ama bu ay çok ümitli değilim takmıyormda , geçen 2ay hep ümitlenip krıldım bu ay saldım gitti

Hayırlara vesile olsun inşallah canım umarım bebişe işarettir

Merhaba kızlar günaydın ben hala adet olmadım ve sanirim listeden de silinmişim bat tarihim 27 hazirandı. Gebelik yok ilaç alıyorum adet olmak için ilaçın adı Dupbaston inşallah atki eder yarıladım ilaçı ama gelen giden yok ilk defa başıma böyle birsey geliyor. Adetin 2. Yada 3 günü yine doktora gidecegim test yapacaklar

Kızlar günaydın. Ayın 22'nde yaptığım ovülasyon testi baya koyu çift çizgiydi ama pik değildi. Telefon uygulaması da aynı tarihi gösteriyor diye ben onu yumurtlama olarak baz almıştım. Dün ovülasyon testim resmen pik çıktı adete 9 gün varken. Galiba geç yumurtluyorum. Yani bu demek oluyor ki artık daha uzun süre bekleyeceğim. Hofffff

Günaydın canım git tabi ihmal etme iyice bir bakılsın bakalım

Günaydın kızlarr koalacım bende gec yumurluyormusum meger ovulasyon testınde oyle cıktı adet dongumun 19. gunü test pik yaptı, adete 10 gun var oluyor yanı buda geç yumurtlama olmus demek dimi agacsizkoalaa

Günaydin kizlaar bizde calismalara devam ediyoruz.. Ovu testiyle takip ediyorum dün bugün koyulasti ama daha pik olmadi sanirim.. Gecen ay hergün yaptik bu ay stress yapmiyorun iki güne bir degerlendiriyoruz bakalim hayirlisi.. Bat 14.08 insallah bu ay hepimizinki tutar

Günaydın kızlarr koalacım bende gec yumurluyormusum meger ovulasyon testınde oyle cıktı adet dongumun 19. gunü test pik yaptı, adete 10 gun var oluyor yanı buda geç yumurtlama olmus demek dimi agacsizkoalaa
Sanırım öyle oluyor kuzum. Benim düşündüğüm şey şu şimdi her yerde yumurtlamadan 14 gün sonra adet oluncağı yazıyor. Yani ben 9 gün kala yumurtladıysam adet günümde ileri mi kaydı şimdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…