Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay benide rahlatın azcık kızlarr 10 aylık evliyim bi tutturamadık ilk defa bu ay ovilasyon takibi yaptım yumurtlama günlerini değerlendirsik, bugünden sonra 1 gün kalıyor bata. Ben kendimi dinlemekten manyak oldum sürekli belirti arıyorum bide yumurtlama takibi yaptım diye herald aşırı inandırdım galba kendimi bakalım kısmet Allahım hepimizi sevindirsin

3.40’larla bence kalinir bende bu ay umutluyum
3.40 a dustu ama dozumu yukselttiler yinede. Eger kafana cok takiyorsan dusuk toz ile baslayabilirsin. Kimi doktor 2.5 ustu olmasn diyo kimi ise 4 (ref degeri alti) okdir diyo. Ben kafama cok taktim 4.40’olan tsh i 1 ayda 5.40 yaptim o zaman basladilar ilaca. Bu arada 6 ay onceye kadar 2.5 ustu hic gormemisim. Bebis calismalarini beklemis demek

Beni de ekler misiniz bat 14 temmuz.. İnşallah ugur getirir burası

Topiğin hayırlı olsun canım. Bende geleyim. BAT 1 Temmuz.
Haftaya eşim ameliyat olacak inşallah. Şu önümüzde ki 4-5 ay pek umudum yok gibi.

Amin inşallah yaaa :) Sonucu bizimle paylaş , inşallah hepimiz meleklerimize kavuşuruz , şimdi olmazsa denemeye devam edeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…