Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:cry: ayy kızlar komşumuz vardı 15 senelik 45 yaşlarındaydı kadın , kızı ile aynı yaştaydık 15 yaşında da oğlu vardı. Evde kimse yokken kendini balkona asarak intihar etti kadın ,o kadar üzüldüm ki , allahım kimseye böyle acı yaşatmasın , kimse o duruma kadar gelmesin...

Günaydın kızlaar , bikaç gundur misafirlerle ugrasmaktan doğru duzgun hıcbısey yapamadık. Şöyle bi dipnot geceyım sizlerede ovulasyon testim pik yaptıktan birgün once ve tam pik gunu ilişki oldu ama silikleşmeye basladıktan sonra ilişki yapmadık misafirler oldugu ıcın hem cok yorulduk hemde baya gec yatıyrduk, bu ay da cok ümitli değilim o yuzden tutarsa mucize gibi olacak benım için :KK43:

:cry: ayy kızlar komşumuz vardı 15 senelik 45 yaşlarındaydı kadın , kızı ile aynı yaştaydık 15 yaşında da oğlu vardı. Evde kimse yokken kendini balkona asarak intihar etti kadın ,o kadar üzüldüm ki , allahım kimseye böyle acı yaşatmasın , kimse o duruma kadar gelmesin...
Amin kimbilir ne sıkıntısı vardı :cry: Rabbim kimseyi böyle bunaltmasın :KK43:

Günaydın kızlarrrr :KK76:
B balbocegi35 Allah rahmet eylesin güne kötü başlamışsın. :KK43:
Kızlar ya bugün sol göğüs ucumda karıncılanma,kaşınma gibi bir şey var. Ovülasyondan sonra 8.gün. Geçen ay hamile kaldığımda da 1 kere böyle bir şey yaşamıştım. Bat 9. Bakalım ne çıkacak :işsiz:

Günaydın kızlarrrr :KK76:
B balbocegi35 Allah rahmet eylesin güne kötü başlamışsın. :KK43:
Kızlar ya bugün sol göğüs ucumda karıncılanma,kaşınma gibi bir şey var. Ovülasyondan sonra 8.gün. Geçen ay hamile kaldığımda da 1 kere böyle bir şey yaşamıştım. Bat 9. Bakalım ne çıkacak :işsiz:
Hadi bakalım inş bebiş habercisi olsun bu anlattıkların :anne:

Kızlar benımde yumurta catladıktan sonraki 4. günüm ama bugun asırı yuksek vucut ısım boyle içim yanıyor resmen, acaba grip gibi bişey mi olucam yoksa bebek ile alakalı bısey mı merak edıyorum :cool:

Kız sen hissedince oluyor da inşallah bu sefer devamı gelir ne diyim :KK70:
Gelecek Allah'ın izni ile merak etme.. bu 1-2 gün sonra kendinde ki değişikliklere dikkat et.. ne bileyim bel ağrıları, doymama hissi, uyku hali, beyaz akıntılar gibi.. herkeste aynısı olacak diye bir şey yok tabi ama genelde 10 kişiden 7 si bu şekilde :)
Acele edip sakın test yapma, moralini yüksek tut. yumurtlama gününden sonra en erken 12. gün unutma :KK200: :KK16:
bu ay olursa 1 kahveni içerim :KK70: :KK50:

Gelecek Allah'ın izni ile merak etme.. bu 1-2 gün sonra kendinde ki değişikliklere dikkat et.. ne bileyim bel ağrıları, doymama hissi, uyku hali, beyaz akıntılar gibi.. herkeste aynısı olacak diye bir şey yok tabi ama genelde 10 kişiden 7 si bu şekilde :)
Acele edip sakın test yapma, moralini yüksek tut. yumurtlama gününden sonra en erken 12. gün unutma :KK200: :KK16:
bu ay olursa 1 kahveni içerim :KK70: :KK50:
Tamam kuzucum ederim. Bekliyorum zaten başka yapacak bir şey yok :işsiz: hhahhaha tabi ne demeekk :KK200:

X