Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasılsın canım nasıl gidiyor durumlar nedir
Çalışmalar tam gaz devam,biraz stres biraz umut,bu ay diğer aylara göre sanki daha düzenli oluyor ilişki,diğer Aylar şehir dışı falan gidip gelmek zorundaydık olmuyordu ama şimdi sanki düzenli gidiyor,bat 13ağustos ama umarım hiç gelmez stresi biraz unutsam daha iyi gibi olucaksen ne yapıyorsun son durumlar nedir

Günaydın kızlar benide alın araniza bende 20 aydır bebek sahibi olmak istiyorum sebepsiz inferlitide denildi bu ay ilk kez rahim ince olduğu soylenildi bu ay 2.kez klomen kullandım bu aydan da ümitli degilim ama allahtan ümit kesilmez beklenen bat 9 agustos

İnşallah en yakın zamanda hamiş olursun

kızlar bugün yaptığım ovülasyon testi,bugün eşim evde yok yarın gelecek,bugün ilişki olmasa yarın sabah olsa sizce yumurtlama gününü değerlendirmiş oluyor muyuz?

Selam kızlar, epeydir giremiyordum. Yurtdışındaydık. Regl biteli 8-9 gün oldu ve sadece henüz 2 gün değerlendirebildik :/ Çok tembeliz bu ay yaa.. Ovü testlerimi de yanıma almıştım ama vaktim olmadı yapmaya, dün ve bugün yaptım şu an net değil çizgiler, inşallah kaçırmamışızdır yumurtlamayı.. Geçen aya göre 3 gün falan var ama bakalım. Heves hiç yok zaten içimde.. :/

Eki Görüntüle 2293080 kızlar bugün yaptığım ovülasyon testi,bugün eşim evde yok yarın gelecek,bugün ilişki olmasa yarın sabah olsa sizce yumurtlama gününü değerlendirmiş oluyor muyuz?
Bugün, yarın ve sonraki gün önemli zaten canım.. Yarın gelir gelmez değerlendirin. Yarınki testinde yine koyu çıkarsa 1 gün daha uzatacaksınız ilişkiyi..

Bugün, yarın ve sonraki gün önemli zaten canım.. Yarın gelir gelmez değerlendirin. Yarınki testinde yine koyu çıkarsa 1 gün daha uzatacaksınız ilişkiyi..
Teşekkür ediyorumbugün kafama takıyordum malum evde değil,değerlendiremezsek sorun okur diye ama yarın gelir gelmez hemen,sende başla bakalımgüzel haberler alırsın inşAllah

sanki yarın daha iyi pik olur gibi
İnşAllah öyledir dün de buna yakındı dün değerlendirdik ama bugün maalesef,umarım yarın da bu Koyulukta çıkar da içim rahat eder teşekkür ederim bu arada Sen ne alemdesin? Var mı gelişme şuan ki durumun nedir

Sabahtan sonra hiç bakamadım buraya o yüzden yazamadım canım valla bende de durumlar aynı çalışmalara başladım bugün 12. Gün değerlendirecem 14. 16 17 18 değerlendirsem yeterlidir diye düşünüyorum dahadoğrusu ümit ediyorum hayırlısıAllahtan benim de bat 15 Ağustos inşallah sen de ben de birlikte güzel haberi paylaşırız burdan

Kızlar kullandığınız folik asit ve vitaminler ne isimlerini yazar mısınız? Ben Pregnacare him her kullanıyordum geçen ay 177tlye almıştım, bu ay en ucuz 235 tl olmuş☹ Başka ilaca geçmeyi düşünüyorum. Bunu eşim de kullanıyordu çok kapsamlıydı ama fiyat uçmuş.

Merhabalar canım kaç haftalık hamilesin bende 5+1 haftalığım previt postitive omgea kullanıyorum.

Merhaba hoşgeldin , inşallah en yakın zamanda bebişine kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…