Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ne sekilde olursa olsn yeter ki olsn. Her turlu denedik ayaga kalkinca cikio yine bi miktar ki norml yani akar. 10 15 dkka uzanmk bemce yeterli. Benm de kuck tuvaletim gelio dayanamiorm
bnmde geliyodu tuvaletim ama o saatler içerisinde sıvı tüketmiyorum kalkmayım diye , bi bazen insanın gazı geliyor pöffttrrtt diye çıkıyo dışarı ya of diyorum o kadar uğraştık , osuruk yoluna boşa gitti hepsi

Gordgum gibi kocamla acacm muzigi cekecem inan ki. Tabi oncesinde biraz mutluluk gozyasi dokeriz herlde
Biz gebelik testi sonucunu aldığımızda durup durup birbirimize bakıp sırıtıyorduk Keşke devam etseydi ama inşallah bu ay olursa kesinleşirse hamile olduğum bende çekicem halay.

Merhaba hanımlar ben yeni katıldım aranıza hepimizin bebişleri sağlıklı bir şekilde gelsin inşallah :) Ben de 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim 3 gün önce :)
Canım çok tebrik ederim. Sağlıkla kucağına al İnşallah darısı başımıza

Başlı başına stres atma aktivitesi
geçengün aşiret kınasına gittim , kızın abisi geldi tamda kına yakılırken , 2 saattir kına yakılıyo yeter artık biz halay çekçez dedim , napayım kınayı yarıda mı keseyim napmamı istiyosun dedim kavga ettik

Kızlar merhaba, adetin 2. günümden beri bal çörek otu tarçın yaptım. geç ay ovü testiyle pik olduğunu zar zor anladık yani herkesin ki kadar koyu çıkmadı. oysa bu ay ovü günüme iki gün kalmış olmasına rağmen, test resmen iki dakika da belirdi. yumurtlalıkların kalitesini arttırdığını gerçekten düşünüyorum. onun dışında çalışmalara devam

Hahhahahahah kına yakınırken onlarda sessiz sessiz dönseydi etrafında kızın

Ay hadi o zaman senden bu ay güzel haberler bekliyorum. Bu ay olmazsa önümüzdeki ay bende denerim.

Sesli guldm yaaa Allh iiligini versn. Ole oluo bazen evet

Bnm bugun 4.gunum sadece balla corek otuyla yapsam olur mu ? Bide ne zamn ne kdr yenmeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…