Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok canım ya ucuz olanlardan aldım 2 tane dedim deneyeyim 1 saat önce yaptım koydum sonra işim vardı girtim dedim atayım çöpe çıkmaz daha 8 gün var neyse dikkatlice bakınca aşırı silik bi çigi gördüm foto çektim ama fotoda belli değil birazdan bi daha yapıcam :) gene silik çıkarsa kan vermeye gideeim sabah

8 gun idrar testinde çıkması için çok erken bence. Silik çizgi de bekleme kaynaklı olabilir.

Adet günün daha da yaklaşsın bence. 5 gun kala falan erken gebelik testleri var onları uygulayın derim. :KK66:

Bi
yok canım ya ucuz olanlardan aldım 2 tane dedim deneyeyim 1 saat önce yaptım koydum sonra işim vardı girtim dedim atayım çöpe çıkmaz daha 8 gün var neyse dikkatlice bakınca aşırı silik bi çigi gördüm foto çektim ama fotoda belli değil birazdan bi daha yapıcam :) gene silik çıkarsa kan vermeye gideeim sabah
Birde ikinciyi yaparken 4 saat falan idarara bekledikten sonra yap

Arkadaşlar Merhaba,

Temmuz ayında yaptığım 5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️

@elaaaam
@nyks_42
wiha02 wiha02
@cherryup
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
canim Allah bidaha gostermesin. basin sagolsun

canim Allah bidaha gostermesin. basin sagolsun

Amin Cnm... :KK43:
şimdi ilk regl olacağım zamanı bekliyorum doktor korunma vermediği için... lakin regl de hemen olmadığından kafadan 2 ay geçecek gibi.

İnşallah buarada adını yazdığımız arkadaşlarla Yeni seneye sağlıklı hamileliklerle gireriz ❤️

ama
Fotografla biraz oynayınca netlesir belki. Buraya yüklüyorlar bazen :) . Ama ucuz olanlarin hassasligi az oluyor digerlerine gore eger cizgi varsa hamile olabilirsin :) tekrar yaptiginda o kadar uzun bekleme yaniltici olabilir. Basinda bekle suresi 5 mi 10 mu kac dakikaysa
canım adete 8 gün var anca bekleyince silik çıkar daha idrara çok az geçmiştr yumurtlamadan 15 gün sonra geçiyo benim 11 olmuştur

Durum nedir peki :) bekleme durumunu söyleme sebebim şu bekledikce buharlasma olusup o sekilde silik bir cizgi cikma ihtimali var :) ama bence suphen varsa kan da baktir . Idrara gecmemis olabilir henuz
çalışıyorum yaptım wcye koydum daha bakmadım canım yarın sabah gidebilirsem kan vermeye giderim haber veririm

Selam kizlar ben de katildim araniza :)
8 yasinda bir oglum var hayirlisiyla 2nci cocugum olmasini istiyorum.
Hepimiz icin en hayirli zamanda saglikli bebekler dilerim :)
benimde 8 yasinda kizim var 4 senedir bekliyoz . hastaligim vardi tedavi oldum . doktor 1 sene bekle dedi. inisAllah bebegine kavusursun canim sende Amin

Amin Cnm... :KK43:
şimdi ilk regl olacağım zamanı bekliyorum doktor korunma vermediği için... lakin regl de hemen olmadığından kafadan 2 ay geçecek gibi.

İnşallah buarada adını yazdığımız arkadaşlarla Yeni seneye sağlıklı hamileliklerle gireriz ❤️
Merhaba. Ben de 2 hafta önce bebeğimin kalbinin durması sonucu kürtaj oldum. Şimdi adet zamanımı bekliyorum. Ama hâlâ o akinti bitmedi. Siz de ne durumda?

Merhaba. Ben de 2 hafta önce bebeğimin kalbinin durması sonucu kürtaj oldum. Şimdi adet zamanımı bekliyorum. Ama hâlâ o akinti bitmedi. Siz de ne durumda?
Merhaba geçmiş olsun .. bende aynı şeyi yaşadım. İlacla düşük yaptım ve 11 gün sürdü kanamam toplamda. Ve adet döngümle aynı şekilde 26gün sonra tekrar adet oldum. Düşük sebebini araştırıyor musunuz ?

X