Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bu ayda adet olursam vericem sipariş ovulasyon testi ama yumurtlama gününü tahmin edince adet gününü de mi edeceğim anlamadım nasıl olucakki

evet. çünkü yumurtlama zamanı değişebilir ama yumurtlamadan sonraki gün sayısı hormonlar da duzgunse sabittir. bende de durum aynı adet dongum 22-25 gün arasi oynuyor ama ovulasyon testi kullandığım zamanlar ne zaman adet olacagimi kesin biliyodum. pikten fix 13 gün sonra adet oluyorum. o kadar para harcadım ki testlere artık yapmıyorum o ayrı. gene adet oldum çünkü dün. hayaller gene ertelendi

Yok arkadaşım bekliyorum vallahi adet tarihimi :) normal şartlarda cumartesi adet günüm bakalım. Herhangi bir belirtim falan da yok, hafif kasık ağrısı harici. Dedim ziyan olmasın test :) diğer ay lazım olabilir

Benım bat 1 ekim olmasına ragmen ovülasyonda gebelikte hatcam hepsini :) hiç bişede çıkmadı neyse daha erken bakalım

Bende heran gelecekmiş gibi hissediyorum pskolojik olarak bile sürekli geliyo gibi hep aklım onda :/ çok sinir bozucu dayanamayıp test alıcam bugün biliyorum yine tek çizgi görcem ama

Benım bat 1 ekim olmasına ragmen ovülasyonda gebelikte hatcam hepsini :) hiç bişede çıkmadı neyse daha erken bakalım
Bi de kendimi dinleyip kesin hamileyim moduna girince o ay hüsran oluyor. Bu ay tam tersini yapıyorum bi belirti de hissetmiyorum gebe olduğumu da düşünmüyorum :) ama inşallah gebeyimdir

Kızlar tarlusal kullandığım halde hala adet olamadım bu ay için ne çok planım vardı herkes adet olmadığına sevinir ben ağlıyorum resmen ovü testlerine çörek oru bal tarçın kürüne başlıycaktım koştukca uzaklasıyorum sanki piskolojim berbat kimse anlamıyo kimseyle bişey konuşamıyorum kendimi yapayalnız hissediyorum

Bende az önce dayanamayıp test yaptım yine negatif Allahım şu çift çizgiyi görmeyi nasip etsin artık bana ve hepimize adeti bekleyip doktora gidicem ve ovulasyona başlıcam adetim bitince moralimi bozmak istemiyorum ama 8 ay oldu çok üzülüyorum

Ne kadar oldu tarlusal biteli ? Ben lohusalık bitince kullandım birkaç güne regl oldum

Başla başla ovulasyonda 3. Gündeyim....

Uzulme canim moralini bozmamaya calis yalniz degilsin hic bi zaman bak burda bir suru kisi var bizim gibi bebek sahibi olmak isteyen daha turlu turlu dertleri olan kimse dort dörtlük yasamiyo inan bana herkesin kendine göre ne sıkıntilari var. Seni o kadar iyi anlayabiliyorum ki anlatamam bende kalabalik bi ailedeyim kayinvalidemlerle beraber oturuyom ama sorsan hep kendimi cok yalniz hissediyom yinede hep daha kotu durumlarda olanlar var deyip Rabbim var bana yeter diyom. Adetin icin adacayi yagi (acı elma) diye geciyo onu alip pedine 1-2 damla damlatabilirsin rahimi hareketlendiriyo ve söktüruyo.

Nerden bulabilirim canım çok saol mesajın için arasıra böyle duygu seline kapılıyorum geçiyo sonra Rabbim hepimize inşirah ferahlığı nasip etsin

5 veya 6 gün oldu normalde adet olmadan göğsüm filan ağrr o hisde yoktur

Lohusalıktan sonraki ilk reglimde regl olana kadar belirti yaşamadım ben de. Regl olunca hassasiyet oldu. Doktorum bana tarlusal kullan başladıktan itibaren 15. Gün bitiminde regl olmazsan gel demişti oldum. Senin ka gün oldu toplamda

Mrb canım Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin sana da inşallah. Kadın doğuma genel bir kontrole gittin mi gebelik düşüncem var diye. Genelde muayne edip kan değerlerine bakıyorlar ve folikasit kimisi başlatıyor kimisi başlatmıyor.

Çok sağ ol arkadaşım özel bir dr. Var ona msj attım benim yaşadığım yerde dr. Yok çünkü o da kontrole gerek yok folik asit başka dedi

Çok sağ ol arkadaşım özel bir dr. Var ona msj attım benim yaşadığım yerde dr. Yok çünkü o da kontrole gerek yok folik asit başka dedi

Sen aile sağlığı merkezine git genel kan değerlerine baktır. D vitaminim benim hamile kaldığımda yerlerdeydi mesela. Hamile kalmadan genel duruma baksın dahiliye en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…