Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim gebeliğim yarın sabah sonlanıyor listede adıma ne kadar alışmıştım :KK42:

1 seneyi geçti istiyoruz. her ay ovulasyon testi yaptım. hemen hemen hiçbirini kacirmadik. her regl öncesi dayanamayıp test yaptım hep tek çizgi. benim bi de tam 1 ay sürmüyor regl donemim kısa. yani 1 yılda 12den fazla hüsran.
çok yoruldum, eşimle çok zor zamanlar yaşadım kavgalar fln.
ben yurt dışında yaşıyorum burda bir eşim var başka akrabam arkadaşım yok. herşeyimi bırakıp ona geldim. şimdi bu yüzden onu daha fazla mutsuz etmek istemiyorum. olmuyor ve bununla yaşamayı öğrenmem gerekiyor
Daha tedavi yöntemleri var bir sürü , evet kafana takip kendini yiyip bitirme esinle kotu olma. Ama umutsuz da olma. Allah ne zaman isterse O zaman nasip olacak :)

doğum günümde böyle haber duymayı hiç hayal etmemiştim :KK42: çok sağolun kızlar

1 seneyi geçti istiyoruz. her ay ovulasyon testi yaptım. hemen hemen hiçbirini kacirmadik. her regl öncesi dayanamayıp test yaptım hep tek çizgi. benim bi de tam 1 ay sürmüyor regl donemim kısa. yani 1 yılda 12den fazla hüsran.
çok yoruldum, eşimle çok zor zamanlar yaşadım kavgalar fln.
ben yurt dışında yaşıyorum burda bir eşim var başka akrabam arkadaşım yok. herşeyimi bırakıp ona geldim. şimdi bu yüzden onu daha fazla mutsuz etmek istemiyorum. olmuyor ve bununla yaşamayı öğrenmem gerekiyor
Bizim de aynı durum.. fakat eşin test yaptırdı mı peki

Ya çok üzüldüm :KK43: Allah insallah tekrar sağlıklı bebekler nasip eder.

Üzülmez mi insan... en azından daha ileriki aylarda olmadı. en başında olması bir bir şans...

Bak ben şimdi 5.ayda yaşadığım erken Doğum neticesinde 5 ay kaybedip, önce toparlanmaya sonra sürece dahil olmaya çalışıyorum.

Üzülmez mi insan... en azından daha ileriki aylarda olmadı. en başında olması bir bir şans...

Bak ben şimdi 5.ayda yaşadığım erken Doğum neticesinde 5 ay sonra, önce toparlanmaya sonra sürece dahil olmaya çalışıyorum.
oğlum geldi ultrason ekranına bakarak anne bu benm kardeşim mi dedi ben daha tutamadım kendmi hüngür hüngür ağlamaya başladım :KK43:

X