Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende üniversite hastanesi özel hastanelerde tahliller yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı ama âdetlerim duzensiz bir türlü tutturamadım benim gibi sorun olmayıp hamile kalamayan var mi
Bende ilk gebelik dusunmeye basladigimda ilk once gidip muayene oldum gebe kalmaya engel bi durum var mi dye, herhangi bisey cikmadi. 15aydir evliyim gecen ay ilk denememizdi gebelik olmadi. Bu ay ovulasyon deniycem. Esime de keci boynuzu ozu e vitamini falan veriyorum. Kendime de incir havuc ve sogan kuru yapiyorum. Hayirlisiyla olur insallah. Adetim hep duzensiz. Genelde 35gunde bir oluyor. Son adetim 18gun gecikti. Herahngi bir sorun yokken neden bunu yasiyorum bilmiyorum. 25inde adet oldum ovulasyonu bekliyorum

Arkadaslar ovu testi kullanan ve sonuc alan var mi? Ben ilk kez kullancm ve 12.gundeyim ama adetim 35gun arayla oluyor. Biraz dha gecktgi de oluyor. Teste ne zaman baslamaliyim. Elimde 5tane var

Bizim de aynı durum.. fakat eşin test yaptırdı mı peki

yaptırdı canım. sperm hızı normalin biraz altında. ilaç kullanıyordu ama yarım yamalak. ne kurler yaptim icmedi yemedi, kavgalar da bundan sebep çıktı. o ilaçlarını almiyor diye kızdım. o da bana sigara iciyorum diye kızdı. şimdi barış ilan ettik. ikimiz de kafamıza göre takılıyoruz. umutsuzlugum biraz da bundan.

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
wiha02 wiha02 :anneadayı: 20.04.2019
cherryup cherryup :anneadayı:
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
Greensey Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night
@attartt
E EslemKenan
@Rebelbgm1991
Merlin_Merlin Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya
G Gozde335
Slm ben de varım ve inş hepimizin yılı olsun 2019 da pıtır pıtır doğuralım

Gecmis olsun wiha02 wiha02 gercekten okuyunca baya sasirdim ve uzuldum ilk senin haberini almistik sanki burda oyle hatirliyorum. Ne olur uzme kendini Rabbim verdi O aldi diye dusun.. insaallah yeniden saglikli bir gebelik yasarsin umutlu olmaya calis

Konuyu takip etmeme ragmen bildirim almadigim icin kimse yazmiyor zannetmistim, bir bakayim en son ne yazilmisti derken tam 20 sayfadir konusulanlari okumaya calistim :) benim gecen ay yine husranla bitti bu ay da buyuk ihtimal oyle olacak cunku ovulasyon zamani iliski olmadi ya da gec kaldik diyelim.. bata 10 gun var umutlar simdiden diger aya kaldi :KK51:

Konuyu takip etmeme ragmen bildirim almadigim icin kimse yazmiyor zannetmistim, bir bakayim en son ne yazilmisti derken tam 20 sayfadir konusulanlari okumaya calistim :) benim gecen ay yine husranla bitti bu ay da buyuk ihtimal oyle olacak cunku ovulasyon zamani iliski olmadi ya da gec kaldik diyelim.. bata 10 gun var umutlar simdiden diger aya kaldi :KK51:

Hiç belli olmaz,biliyosunuz gebelik tek bir iliskiden oluyor ve biz bunu bilemiyoruz :) ınsallah hayırlısı olsun.

45 oldu hala regl değilim :KK43: düşük değil, erken doğumdu benim

doktora randevu aldım bakalım
Canim bak bide adacayi yagini (aci elma) denesene pedine bi kac damla damlatip koy adet duzenleyici ve söktürucü ozelligi varmis bizzat denedim adetim bitti koydum ve tekrar pembe bi kanama oldu nettende arastirip okumustum. Sende deneyebilirsin. Eger denersen sonucu bildirirsin. Insallah hemecik sökulürsun

Canim bak bide adacayi yagini (aci elma) denesene pedine bi kac damla damlatip koy adet duzenleyici ve söktürucü ozelligi varmis bizzat denedim adetim bitti koydum ve tekrar pembe bi kanama oldu nettende arastirip okumustum. Sende deneyebilirsin. Eger denersen sonucu bildirirsin. Insallah hemecik sökulürsun

Doktora gittim regl söktürücü ilaç verdi canım. Kullandıktan birkaç gün sonra regl olmam lazımmış, bakalım işe yarayacak mı? Olmazsa onu deneyeyim cnm saol :KK43:

Gecmis olsun wiha02 wiha02 gercekten okuyunca baya sasirdim ve uzuldum ilk senin haberini almistik sanki burda oyle hatirliyorum. Ne olur uzme kendini Rabbim verdi O aldi diye dusun.. insaallah yeniden saglikli bir gebelik yasarsin umutlu olmaya calis
evet canım 8gün kala öğrenmiştim gebeliğimi allah verdi allah aldı diyorum bende sadece psikolojikmen etkilendim ağladım çünkü ilk defa başıma geldi ilk ve son olur inşallah

evet canım 8gün kala öğrenmiştim gebeliğimi allah verdi allah aldı diyorum bende sadece psikolojikmen etkilendim ağladım çünkü ilk defa başıma geldi ilk ve son olur inşallah
Evet insan etkileniyor tabii ki ben de 8 haftalikken kaybetmistim ama acilara saplanip yasanmiyor onunuze bakmak umutlu olmak zorundayiz, tekrar gecmis olsun

Hiç belli olmaz,biliyosunuz gebelik tek bir iliskiden oluyor ve biz bunu bilemiyoruz :) ınsallah hayırlısı olsun.
Insaallh canim ya vala oyle bisey olsa harikaa oluurr :)) ama yine de yokmus gibi davranicam gecen ay da beklentiyle gecti ve 12 gun gecikme yasadim... bu arada benim idrar yollarim yine enfeksiyon olmaya basladi sanki gecen ay da tekrarlamisti gebelik olabilr diye antibiyotik yazmayip tek icimlik toz yazmisti doktor ondan sonra gecti sayilir ama simdi yine geliyor ara ara bata da 9 gun var gidip antibiyotik yazdirsam mi her ay bununla ugrasmak istemiyorum artik :KK43:

Bende aday adayıyımmmm :halay:
Kızlar bu ay da regl oldum hayal kırıklığı..
Ben ovülasyon takibine başlamak istiyorum, bu şekilde hamile kalan vr mı aranızda? Birde beraberinde folik asit kullanmak testte yanıltma yapabilir mi?

Kızlar bende geldim haziran ayında düşüğüm olmuştu 2 ayara vermiştik bu ay tutmadı Test negatif çıktı inş ekim ayı tutar keçi boynuzu pekmezi ve bala devam edicez siz ne yapıyorsunuz ekstra

Bende aday adayıyımmmm :halay:
Kızlar bu ay da regl oldum hayal kırıklığı..
Ben ovülasyon takibine başlamak istiyorum, bu şekilde hamile kalan vr mı aranızda? Birde beraberinde folik asit kullanmak testte yanıltma yapabilir mi?
Hayır yapmaz die biliyorum çünkü dr laf gebelik öncesinde de başlatıyor folik asidi bende kullanıyorum ovulasyonu da testle değilde akıntının çokluğundan anlıyorum ben ama ibş tez zaman da kavuşuruz bebişlere

Kızlar bende geldim haziran ayında düşüğüm olmuştu 2 ayara vermiştik bu ay tutmadı Test negatif çıktı inş ekim ayı tutar keçi boynuzu pekmezi ve bala devam edicez siz ne yapıyorsunuz ekstra
Keçiboynuzu pekmezi kullanıyoruz bizde umarım ise yarar sendede.keçiboynuzu kürünün daha iyi geldiğini duymuştum ama bilemiyorum: (

X