Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Soğan suyu kaynatıp içenler, maydanoz suyu kaynatıp içenler oluyormuş yaptınızmı hiç peki tutuyormuşş dediler ben yapmayı düşünüyorum

Keçiboynuzu pekmezi kullanıyoruz bizde umarım ise yarar sendede.keçiboynuzu kürünün daha iyi geldiğini duymuştum ama bilemiyorum: (
Bende kür yapmadım ama sabah aç karna işe yarıyor gerçekten 2 sene tedavi işe yaramadı 2hafta kullandı eşim o ay hamile olduğumu öğrendim ama düştü nasip rabbim bekletmesin inş

Soğan suyu kaynatıp içenler, maydanoz suyu kaynatıp içenler oluyormuş yaptınızmı hiç peki tutuyormuşş dediler ben yapmayı düşünüyorum
Maydanozu kaynatip buharina oturmustum ilk gebeligim de 1 ay sonrada hamile kalmıştım.soğan suyunu 3 gun yapabildim çünkü tutsada düşer diye korktum :KK43:

Bende aday adayıyımmmm :halay:
Kızlar bu ay da regl oldum hayal kırıklığı..
Ben ovülasyon takibine başlamak istiyorum, bu şekilde hamile kalan vr mı aranızda? Birde beraberinde folik asit kullanmak testte yanıltma yapabilir mi?

Ekledim aday anne listeye.

Öyle kuru kuru eklemiyorum. Kendinize iyi bakın, çalışın

İyi haber bekliyoruz :))❤️

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
cherryup cherryup :anneadayı:
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
Greensey Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
everytime_night everytime_night
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya
G Gozde335
Yazanhanim Yazanhanim

merhaba herkese,

ben de kısmet olursa 2. bebeğime hamile olarak girmek istiyorum 2019'a :KK200::anneadayı::KK33:

bugün çok ağladım başım hala çatlıyor niye ne oldu neden diye düşünmekten allak bullak oldum

Boşuma düşünme, çünkü cevabı yok. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum.

İnsan ister istemez sorguluyor açısından ama inan faydası yok.

Sende sıkıntı yoksa yenisine odaklanacaksın. İçinin acısı geçmiyor ama yenisi umut oluyor işte... :KK43:

Ben 2. Gebeligime sogan kuru yaptigim ay hamile kalmistim kucagima almak nasip olmadi ama sonucta hamile kalmistim. Adetim bitince 2. Gun basladim 15 gun boyunca sabah aksam taze olarak yapip ictim. Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip eder insallah

yaptırdı canım. sperm hızı normalin biraz altında. ilaç kullanıyordu ama yarım yamalak. ne kurler yaptim icmedi yemedi, kavgalar da bundan sebep çıktı. o ilaçlarını almiyor diye kızdım. o da bana sigara iciyorum diye kızdı. şimdi barış ilan ettik. ikimiz de kafamıza göre takılıyoruz. umutsuzlugum biraz da bundan.

Benim eşim de aynen böyle daha test bile yaptırmadı ama ben de bu tarz bir sorun olduğunu düşünüyorum..çok baskı yapma akışına bırak erkekler eğer deli gibi evlat sahibi olmak istemiyorlarsa çaba harcamıyorlar..

Ben 2. Gebeligime sogan kuru yaptigim ay hamile kalmistim kucagima almak nasip olmadi ama sonucta hamile kalmistim. Adetim bitince 2. Gun basladim 15 gun boyunca sabah aksam taze olarak yapip ictim. Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip eder insallah
Yapan herkes düşük yaptım diyor..

X