Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnş canım benim rabbim isteyen herkese nasip eder inş

Amin... korunmama kararını bir anda aldık. Planlı değildi bakalım ne olacak beklemek bile heyecanlı. Cift cizgiyi bir kez gördüm 10. Haftada kalp atışı durdugu icin dusuk yaptim. Insallah bu sefer saglikla bir gebelik gecirip kavusurum bebeğime. Allah isteyen herkese nasip etsin

Çok geçmiş olsun kuzum ya bazen Bn diyorum ki keske benimde bi kere olmuş olsaydı en azından olduğunu bilmek bile güzeL 14 aylık evliyim çok istiyorum ama olmuyo demekki vakti zamanı değil diyorum

Başınız sağolsun
Allah öbür dinyada buluştursun inşallah
Dile kolay biliyorum
Çok zor
İnşallah tez zamanda allah nasip eder eğer hayırlısıysa
Beni de ekleyebilirsiniz
Pek umudum yok ama olsun bakalım

Çok geçmiş olsun kuzum ya bazen Bn diyorum ki keske benimde bi kere olmuş olsaydı en azından olduğunu bilmek bile güzeL 14 aylık evliyim çok istiyorum ama olmuyo demekki vakti zamanı değil diyorum
Teşekkür ederim. Doktora gittin mi hiç , desteğe gerek vardır belki , ben eğer bu ay hamile degilsem klomene baslayacagim doktorum 3 ay klomen dene gebe kalmazsan gel dedi. Farkedilmeyen bir problem olabiliyor. Ben 2 aylik evliyken hamile kaldim bildigimiz bir problem de yok ama klomen verdi

benım de bır kızım var ikinciyi istiyoruz ama 2 yıldır olmuyor bu ay doktor prowomen verdi bana eşime de prooxed plus bu ay olmassa ondan sonraki ay aşılama olacağım her ay belirtileri izlemek adet olmak baya yordu 2 yıldır boyleyim ne zormuş beklemek.... beni de ekler misin inşallah sizinle güzel hayırlı haberi alırım

Insallah tez zaman da olur :)

Gerçekten beklemek çok zor her ay yeniden ümitlenmek. Folik asit kullanıuorum ben lu an başka bi yaptığımız yok. Gelecek ay smear testine çağırdı doktor içinizde yaptıran var mı bu testi.

Gerçekten beklemek çok zor her ay yeniden ümitlenmek. Folik asit kullanıuorum ben lu an başka bi yaptığımız yok. Gelecek ay smear testine çağırdı doktor içinizde yaptıran var mı bu testi.

Ben daha dün yaptırdım 10gün sonra sonucunu almaya gideceğim. Benim ilk muayenemdi evlendiğimden beri. Ben de folik asit kullanmaya başladım dün itibariyle. :)

Ben daha dün yaptırdım 10gün sonra sonucunu almaya gideceğim. Benim ilk muayenemdi evlendiğimden beri. Ben de folik asit kullanmaya başladım dün itibariyle. :)
Bn de ilk muayenemi iki hafta önce oldum folik asite başladım. Smear testi nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz ?

Bn de ilk muayenemi iki hafta önce oldum folik asite başladım. Smear testi nasıl oluyor bilgilendirebilir misiniz ?
Tabiki, spekulumla açıyorya rahim ağzını oradan ince bir çubukla doku örneği alıyor hissetmedim bile ben şu an alıyorum aldım filan dedi ama hiç anlamadım.

Ben yaptırmıştım bir şey çıkmadı. Ve rahim içinde sıvıya dokundurup örnek alıyorlar. Korkulacak bir şey değil

Son düzenleme:

Öyle demeyin, kaybetmek çok kötü. Allah yaşatmasın öyle tecrübeyi. Gözlerimin önünden gitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…