Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benım de bır kızım var ikinciyi istiyoruz ama 2 yıldır olmuyor bu ay doktor prowomen verdi bana eşime de prooxed plus bu ay olmassa ondan sonraki ay aşılama olacağım her ay belirtileri izlemek adet olmak baya yordu 2 yıldır boyleyim ne zormuş beklemek.... beni de ekler misin inşallah sizinle güzel hayırlı haberi alırım:KK75::KK37:

İnşallah bir güzel haber de senden alırız :)

Başınız sağolsun
Allah öbür dinyada buluştursun inşallah
Dile kolay biliyorum
Çok zor
İnşallah tez zamanda allah nasip eder eğer hayırlısıysa
Beni de ekleyebilirsiniz
Pek umudum yok ama olsun bakalım

Allah'tan umut kesilmez. Şöyle ki, lise bitince evlenen arkadaşlarım 10 sene denediler olmadı. Maddiyatları yoktu kredi çektiler tüp bebek yine sonuç olumsuz. En son tüp bebek denemeden aradan 2 yıl geçti ve sürpriz şekilde hamile kaldı ve nurtopu gibi kızları var :) İnsanın içi yanınca umutlar azalıyor biliyorum ve stres yaşıyor insan. O stresi engellemek de lazım bebek için.

Dualarımız hepimiz için,

Allah'tan umut kesilmez. Şöyle ki, lise bitince evlenen arkadaşlarım 10 sene denediler olmadı. Maddiyatları yoktu kredi çektiler tüp bebek yine sonuç olumsuz. En son tüp bebek denemeden aradan 2 yıl geçti ve sürpriz şekilde hamile kaldı ve nurtopu gibi kızları var :) İnsanın içi yanınca umutlar azalıyor biliyorum ve stres yaşıyor insan. O stresi engellemek de lazım bebek için.

Dualarımız hepimiz için,
Tabiki
Hayırlısıysa olsun
Zorla da isteyemeyiz ki :))
Allah bilir

Ya ne bilim olmaması çok kötü olacağını bilmek bile güzeL gibime geliyor

benım de bır kızım var ikinciyi istiyoruz ama 2 yıldır olmuyor bu ay doktor prowomen verdi bana eşime de prooxed plus bu ay olmassa ondan sonraki ay aşılama olacağım her ay belirtileri izlemek adet olmak baya yordu 2 yıldır boyleyim ne zormuş beklemek.... beni de ekler misin inşallah sizinle güzel hayırlı haberi alırım:KK75::KK37:

Sarılacak bir evladınızın olması bile ne güzel. İnşallah ikincisi de olur. Allah isteyen herkese hayırlısıyla versin...

İsteyen herkesi ekledim sanıyorum.

Gözden kaçırdığım olursa buradan ya da özel mesajdan hatırlatırsa hemen eklerim. Şimdiden bir sürü anne adayımız olmuş bile. Yüce Rabbim hepimize nasip eder hayırlısıyla inşallah ❤️

Arkadaşlar Merhaba,

Temmuz ayında yaptığım 5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
@cherryup
Delirella Delirella
MLKn MLKn
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
Cascade_ Cascade_
mavi-hayal mavi-hayal
Arkadaşlar Merhaba,

Temmuz ayında yaptığım 5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
@cherryup
Delirella Delirella
MLKn MLKn
@Kontess08
@zynpzn8989
@AleooVeraa
@asiyebilge
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
Cascade_ Cascade_
mavi-hayal mavi-hayal

Allah sabrinizi versin ins..Meleklerimiz bizi cennet kapisinda bekliyor ins..Cok zor.cok iyi anliyorum sizi ..erken haftalarda gerceklesen ölumlerle 3 kürtajim var.8 yildir ugrasiyorum.bu ay aşilama olcam.Dualarnzda bana da yer verin hanimlar

İyi geceler arkadaşlar bende 20temmuz 2017 de düşük yaptım 6 ay korun dediler korundum korunmayı bırakalı 8ay oldu ama tık yok daha biliyorum ki Rabbim en hayırlı zamanda verecek o yüzden sıramı beklemekten başka çarem yok... Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin hepimize inşaallah :dua:

İyi geceler arkadaşlar bende 20temmuz 2017 de düşük yaptım 6 ay korun dediler korundum korunmayı bırakalı 8ay oldu ama tık yok daha biliyorum ki Rabbim en hayırlı zamanda verecek o yüzden sıramı beklemekten başka çarem yok... Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin hepimize inşaallah :dua:

Hepimiz için çok zor bu süreç... Ne yapalım, birlikte bekleyelim bu süreci. İyi haberler paylaşıldıkça birbirimize umut olacağız.

Daha önce deneyimi olanlara sormak istiyorum. Benim bir düşüğüm oldu ama düşünüyorum dikkat etmimisim buna. Normalde adetime 4-5 gün kala sivilce olurdu yuzumde ozellikle cene kısmında bir cok tane. Ama simdi daha adetime 13 gün oldugundan beri sivilce var. Hamile olmaktan ümit kesmelimiyim yoksa bu dönemde yine de olabilir mi ?

X