Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler :) benim hiç umudum yok ama işte yine de böyle avutayım kendimi hiç bi zaman hamile kalamayacakmışım gibi geliyor. Artık o kadar yıprandım ki her ay hüsran..

Daha gençsin ve emin ol ölü doğum yapmak, evlat kaybetmek beklemekten daha zor... Allah yaşatmasın kötü tecrübeleri. Bir sür yumurtlama regl takvimi içeren uygulama var. Artık ben de yükledim telefonuma bir tane. Arkadaşım övülmeyin dönemlerini ona göre takip ediyordu ve hamile kaldı. Nasip ne zaman ise o zaman ama takip açısından deneyebilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Ben de 10 aylık evliyim ve evliliğimin 2.ayında yani ilk korunmadığımız ayda hamile kalmıştım fakat bebeğimin kalp atışı alınamadığı için 8 haftalık kürtaj oldum 5 ay korunduk, 3 aydır da hamile kalamıyorum. Bu ay doktorum klomen verdi, dün de çatlatma iğnemi oldum. İnşallah bu ay olumlu sonuç alırım. Ben de aranıza katılmak istiyorumm

Çok geçmiş olsun Kaybettiklerimiz için elden birşey gelmiyor Ne yazık ki...
Allah kucağımızı yeni hamileliklerle sağlıkla doldursun inşallah. Umut etmeye devam...

Hoşgeldin:)

Çok geçmiş olsun Kaybettiklerimiz için elden birşey gelmiyor Ne yazık ki...
Allah kucağımızı yeni hamileliklerle sağlıkla doldursun inşallah. Umut etmeye devam...

Hoşgeldin:)
Hoş buldum canım benim :) Allahım hayırlısıyla sağlıklı bi hamilelik ve sağlıklı bebişler versin hepimize, inşallah hepimiz hamile oluruz, 2019 da bebeklerimizi kucağımıza alırız, amiiin :)

Beni de ekler misiniz

4 aydır deniyorum bat adet düzensizliğimden dolayı pek belli değil ama sanırım bugün yarın yumurtluyorum testlere göre

Umarım birbirimize destek olur umut veririz
Merhaba canım. Zorlu bi süreç ve umuda, desteğe çok ihtiyacımız var. İnşallah hayırlısıyla gelicek bebişlerimiz

kızlar ben bebek istediğimden beri adetim çok düzensiz oldu . İçinizde böyle bir durumu yaşayan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…