Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adete 1 hafta kala başlamıştı bende çok fark yok cnm

basladi ve sen hamilemiydin sonra canim? bende bugun beyaz akinti var adetime 1 hafta kala ne demek acaba bu fikrin varmi
Daha tahlil vermedin mi ya lekelenmeden sonra kan daha erken sonuç verir sen diğer akıntıkara bakma git tahlil ver ben senden daha çok heyecanlandım ya

Evet günler çabucak geçiyor ne sancı var birşey nas8l olacak en ufak fikrim yok acemi işi olacak perşembe kontrole gidicem bakalım k8z8m kaç kilo olmuş
Doğum sancısı yabancı bir şey değil cnm aynı regl sancısına benziyor ama kuvvetlisi :) hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini

Buralardayım canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik ❤
İmzanda haftana baktım da gerçekten arka arkadayız :) biraz zor geçiyor kanamalarım oldu bu hafta raporluyum işe gitmiyorum. İğne olmaktan kevgire döndüm onun dışında iyi çok şükür :) sen nasılsın canım

Sana bakmaya giriyoum yok birşey acele et yav senin yüzünden burda doğurucam
valla bende hamile degilken heyecandan doguracam canim adetime az kaldi 1 hafta amahic gogus agrim yok cnm..genelde 10 12 gun varken baslardi ve cok siddetlidi benim her ay gogus agrim,agridan ates kaldirirdim her ay neden yok acaba bu ay

Çok şükür canım idare ediyoruz bolca dinlen benimde karnım mosmor bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum hergün 9 ay boyunca kullancakmışım sağlıkla gelsinler de herşeye değer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…