Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür canım idare ediyoruz bolca dinlen benimde karnım mosmor bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum hergün 9 ay boyunca kullancakmışım sağlıkla gelsinler de herşeye değer ❤
Öyle her şey bebeklerimiz için. 2 haftada 3 kanama geçirmek korkuttu bizi. Yarın doktor bakacak yine inialşah iğnelere de gerek kalmaz. Rabbim hayırlısıyla nasip etsin kavuşmamıza

Öyle her şey bebeklerimiz için. 2 haftada 3 kanama geçirmek korkuttu bizi. Yarın doktor bakacak yine inialşah iğnelere de gerek kalmaz. Rabbim hayırlısıyla nasip etsin kavuşmamıza
Dikkat et canım ani hateket yapma bende yaşadm rabbim nasib etmişse seni bırakmaz bende çok ağladm kanama yüzünden kanama alanımda okadar fazlaydı ki bir günde kesenin altı nerdeyse tamamen kanama oluşmuştu çok acıyordu hapşıramıyordum acıs8ndan icindenki yara demekki dışardan hissediliyor

Çok şükür canım idare ediyoruz bolca dinlen benimde karnım mosmor bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum hergün 9 ay boyunca kullancakmışım sağlıkla gelsinler de herşeye değer ❤️
Kanaman yoksa bol bol limon tüket canım oğne daha iyi ilaca göre ikizimde 9 ay oldu eşi korkudan vuramıyordu kedi kendine yapıyordu bacak ve koldanda yapılıyor sirekli karından yapma bir bir taraftan sonra diğer taraftan yap ki sıra diğerine gelene kadar iyileşsin

Dikkat et canım ani hateket yapma bende yaşadm rabbim nasib etmişse seni bırakmaz bende çok ağladm kanama yüzünden kanama alanımda okadar fazlaydı ki bir günde kesenin altı nerdeyse tamamen kanama oluşmuştu çok acıyordu hapşıramıyordum acıs8ndan icindenki yara demekki dışardan hissediliyor
Dikkat ediyorum kuzum. Benimkinde o kadar sık kanama oldu ama hiç kanama alanı oluşmadı çok şükür. İnsan korkuyor yine de. Geçen hafta acilde bulduk akşam kendimizi. Rabbim bu sefer hayırlısıyla kavuşmamızı nasip eder mübarek günlerde inşallah ❤️

Kanaman yoksa bol bol limon tüket canım oğne daha iyi ilaca göre ikizimde 9 ay oldu eşi korkudan vuramıyordu kedi kendine yapıyordu bacak ve koldanda yapılıyor sirekli karından yapma bir bir taraftan sonra diğer taraftan yap ki sıra diğerine gelene kadar iyileşsin
Benim de eşim yapamaz ben yapıyorum karından başladım karnım iyice büyüyene kadar karnımdan yapıcam sonra kola bacağıma geçmeyi düşünüyorum

Çok şükür bugünümüze canım mide bulantısı halsizlik aşermeyle meşgulüm hiç halim yok sen nasılsın canım
İkinci gebelik bir ben aşeremedim sanırım :-) bunlar rutin gebelik belirtisi iyi ol da canım. Bak iki gün önce hamile olmayı bekliyorduk bunlara da katlanacağız artık.

Bebek sağlıklı çok şükür haftaya serklaj olacağım gerginim biraz. Onun dışında hamile annelerimiz nasıl? Yeni gebe haberleri var mı bir bakayım dedim sessizleşti buralar

İkinci gebelik bir ben aşeremedim sanırım :-) bunlar rutin gebelik belirtisi iyi ol da canım. Bak iki gün önce hamile olmayı bekliyorduk bunlara da katlanacağız artık.

Bebek sağlıklı çok şükür haftaya serklaj olacağım gerginim biraz. Onun dışında hamile annelerimiz nasıl? Yeni gebe haberleri var mı bir bakayım dedim sessizleşti buralar
Ben oğlumdada hiç aşerme nedir mide bulantısı nedir hiç bilmedim kaybettiğim kızımda çok kötü olmuştum şimdi yine başlıyorum aşırı kusmam yok ama mide bulantılarım başladı çok şükür ben herşeye razıyım yeter ki sağlıkla gelsinler

Ben oğlumdada hiç aşerme nedir mide bulantısı nedir hiç bilmedim kaybettiğim kızımda çok kötü olmuştum şimdi yine başlıyorum aşırı kusmam yok ama mide bulantılarım başladı çok şükür ben herşeye razıyım yeter ki sağlıkla gelsinler
Aynen canım sağlıklı olsunlar da :)

Daha tahlil vermedin mi ya lekelenmeden sonra kan daha erken sonuç verir sen diğer akıntıkara bakma git tahlil ver ben senden daha çok heyecanlandım ya :KK66:
adetime 3 4 gun kala bu sabah test yaptim canim ve negatif cikti sanirim hamile degilim ve cok uzuldum :KK43: gogus uclarim dokundum halde agirmaya basladilar adet olucam heralde :KK43:

X