Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence var gibi ikigüne bidaha test yap varsa elinde onda daha koyu çıkacak varsa şimdiden hayırlı olsun canım ramazan bereketi ile geldi anlaşılan :KK66:
İnş canımcım bu ay çok dua ettim. İnş gerçekten gebeyimdir.🙏 var bir tane canım bakalım yarın sabah bi ilk idrarla deneyeyim. Çıkıyor mu diye sonra zaten yine alır yaparım eczaneden 🤗

İnş canımcım bu ay çok dua ettim. İnş gerçekten gebeyimdir.🙏 var bir tane canım bakalım yarın sabah bi ilk idrarla deneyeyim. Çıkıyor mu diye sonra zaten yine alır yaparım eczaneden 🤗
İnşaAllah canım birde hemen çıkması lazım kanada baktırırsan tamamdır:KK66:

Kana adet gecikince baktırıcam canım. Ne zaman çıktı bilmiyorum 5.6 dkka sonra baktığımda böyleydi. Bata 5 var hayırlısı 😑
Benimde 9yleydi inanırmıson benim daha adete ongün vardı yerlesme belirtilerim oldu inanamadm birkaçgün bekledim silik çıktı sonra ikigün sonra baktım koyuydu adet günü gidip kan verdimbin üzerindeydi :KK66: endişe etme varsa vardır adet gecikmesini bekleme sağlık ocağındada baktırabilirsin

Benimde 9yleydi inanırmıson benim daha adete ongün vardı yerlesme belirtilerim oldu inanamadm birkaçgün bekledim silik çıktı sonra ikigün sonra baktım koyuydu adet günü gidip kan verdimbin üzerindeydi :KK66: endişe etme varsa vardır adet gecikmesini bekleme sağlık ocağındada baktırabilirsin
Geçen ay 4 5 test pozitif gördüm ama kanda negatifti canım. Biraz korkuyorum o yüzden . Testte bozuk olabilir. Kimyasal da olabilir. yarın ilk idrarla bir kere daha denicem. Bakalım yine çıkacak mı. İnş bu ay benimledir Bebişim🙏

Sanki bugün ki testim daha silik

Eklentiler

• EDD6FEC7-57B2-4DCD-9347-7B180A428EE2.jpeg
    EDD6FEC7-57B2-4DCD-9347-7B180A428EE2.jpeg
    202,5 KB · Görüntüleme: 30
  • CB69E6C7-8B3B-44E4-963C-33A26410EC94.jpeg
    CB69E6C7-8B3B-44E4-963C-33A26410EC94.jpeg
    166 KB · Görüntüleme: 32
Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?
Benimde ongün kala lekelenmem oldu ateş basması aynı zamanda kas8klarda adet olacak gibi ağrı hatta lekelenmem birkaçgün sürdü hamilelik belirtisi olabilir 3 yada 4 gün sonra bi test yap derim yada git direk kan ver

X