Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pazartesi 55 Perşembe 172 çıktı aile hekimi daha çok artması gerekirdi falan dedi ama
Hayırlı olsun canım Rabbım sağsağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah değer artışı iyi bence düşük degil 3 gün üzerine yaptırdığına göre 2 günde katı artacağını düşünürsek 2.5 buçuk kat artış normal bence

Canım ben progestan8 4ay kullandım inşaAllah bebisin seni b8rakmaz biliyorum cok zor günlerdi benim iki haftadan fazla sürdü kanamam ama öyle böyle değildi sen sakin ol bol dinlen su iç meyve yd bünysn güçlensin
Sağol canım bir yansan çalıştığım için dinlenmek tam olmuyor ne yazık ki

Sağol canım bir yansan çalıştığım için dinlenmek tam olmuyor ne yazık ki
Kanaman kesilmiş neyseki dikkat et ani hareketler yapma vücudunu kasma kendinide hiç üzme 9 ay kanaması olanlar var çalış8pta rabbim nasib etmişse hiçbirsey o bebişe zarar veremez

Hayırlı olsun canım Rabbım sağsağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah değer artışı iyi bence düşük degil 3 gün üzerine yaptırdığına göre 2 günde katı artacağını düşünürsek 2.5 buçuk kat artış normal bence
Ben başta günlük ikiye katlıyor sandım raporu gördüm beynimden vurulmuşa döndüm doktor gerçi biraz daha fazla olması gerekirdi dedi ama benim ilk oğlumda da regl günümden 4gün sonra yapmıştım aynı 55cıkmıştı şükür sağlıkla doğdu 5yaşına:nazar:

Cuma’ya randevu aldım cnm oğlumun doktoruna hemde gitmişken kese falan görürüm belki dedim ama Nası Cuma olacak bilmiyorum
7 bin civarı olmazsa kese görünmeyebilir sonrasında doktorun zaten kendisi çağırır takib icin inşaAllah gittiğinde görürsün canım ikigünde bir iki katı olması lazım daha az katlananda var daha fazla katlananda hepsinde şüpheye düşülüyor herkesin bünyesi farklı her hilelikte farklı benim daha adet güninde 7 binlerdeydi herkes şaşır8yordu çünkü çok fazlaydı oy7zden rabbim nasib etmişse her tirlü tutunacak o minnoş:KK66:

Ben başta günlük ikiye katlıyor sandım raporu gördüm beynimden vurulmuşa döndüm doktor gerçi biraz daha fazla olması gerekirdi dedi ama benim ilk oğlumda da regl günümden 4gün sonra yapmıştım aynı 55cıkmıştı şükür sağlıkla doğdu 5yaşına:nazar:
Çok şükür canım inşallah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim

7 bin civarı olmazsa kese görünmeyebilir sonrasında doktorun zaten kendisi çağırır takib icin inşaAllah gittiğinde görürsün canım ikigünde bir iki katı olması lazım daha az katlananda var daha fazla katlananda hepsinde şüpheye düşülüyor herkesin bünyesi farklı her hilelikte farklı benim daha adet güninde 7 binlerdeydi herkes şaşır8yordu çünkü çok fazlaydı oy7zden rabbim nasib etmişse her tirlü tutunacak o minnoş:KK66:
Ben oğlumda ne zaman gördüm hatırlayamıyorum ama görürsem içim rahat edecek valla
Çok şükür canım inşallah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim
Amin cnm rabbim isteyen herkese nasip etsin sende durumlar ne malum yeniyim

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤

Hamilelikle alakalı sorularımız, bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim burada.

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Hamile olunca haber vermemek, konuya uğramamak, vay efendim ben unuttum yok !

Müsade ediniz beraber sevinelim delirelim yani ❤:rolleyes:

Adaylarımız ❤:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02:anneadayı:
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella :anneadayı:
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı: