Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sabah tuvalete gittim beyaz akıntım var ama bu sabah ilk kez bir nokta kadar kan gördüm 6 haftalık hamileyim bişey olur mu sizce lütfen acil söyleyin

Kızlar sabah tuvalete gittim beyaz akıntım var ama bu sabah ilk kez bir nokta kadar kan gördüm 6 haftalık hamileyim bişey olur mu sizce lütfen acil söyleyin
Nokta kadar kandan birşey olacağını sanmıyorum, yerleşme kanamasıdır büyük ihtimalle ama yine de doktorunuza danışın isterseniz... Panik yapmayın bence.

Nokta kadar kandan birşey olacağını sanmıyorum, yerleşme kanamasıdır büyük ihtimalle ama yine de doktorunuza danışın isterseniz... Panik yapmayın bence.
Bilmiyorum ya çok korkuyorum 6 haftalık hamileyim hiç kan falan olmadı bu güne kadar bu gün beyaz akıntım var her zaman koyu kıfamda ama kan da ilk bu gün oldu küçük bir nokta kadar ilk hamileliğim o yüzden korkuyorum çok

Dünden beri felaket başım ağrıyo sürekli üşüyorum bazende yanıyorum menepozlu karılara döndüm iyice buay sanki adetim eskisi gibi normal oldu hem erkende geldi maşallah inşallah yumurtlama dönemimde erken gelir aslında göğüslerim şişti uçları acıyo bi üşüyom bi yanıyom ama genellikle hep üşüyom aşırı halsizlik var üzerimde akıntılı dönemimdeyim normalde yumurtlama döneminden hariç kupkuru çöl gibi olurum bi damla akıntım olmaz son aylarda akıntılarımda şaşırdı önceden akıntıdan yumurtlama dönemini anlayabiliyodum oda karman çorman oldu artık sanki yine yumurtlama döneminde gibiyim ya inşallah öyleyimdir rabbim duyar sesimi inşallah tez zamanda nasip eder yavruma kavuşurumda tekrar korunmaya başlarız bu korunmamak benim vucudumu allak bullak etti

Merhaba kızlar yeni uyeyim 9 aylık evliyim 2 aydır cocuk deniyoruz erken belki ama yazmak istedim birbirinize yardım ettiğinizi görünce çok takmaya başladım kafama en son ovulasyon testi aldım adetim bitsin yapicam ama öncelikle bu adetim 3 gün geç geldi ve çok fazla gelmeye başladı ve et parçaları gibi parçalar gelmeye başladı ama rahatladım sanki agrım falan gitti bu iyi bir şey mi sizce korunmayı bırakıp benim gibi adeti çoğalan ve parca gelen var mı acaba

Ah canım ah korunmayı bırakınca zaten adete bi haller oluyo ya çok geliyo ya az ya erken ya geç 1bucuk senedir bıraktık bizde korunmayı 29 günde bir adet oluyodum korunurken cok düzenliydi korunöayı bıraktık1bucuk senedir adetim kafayı yedi 50 60 günlere kadar sarktığı bile oldu tabi benim 3 kimyasal gebelik olduğu için bu kadar adetim düzensizleşti herkeste bir olmaz ama illaki korunmayı bırakınca adet kanamalarımızda düzensizleşiyo biraz

Canım çok geçmiş olsun anne olursun inşallah en kısa zamanda doktor birşey dedi mi sana bu arada 1.5 sene uzun baya

Ben birsey sormak istiyorum . Ben bu ay 3 gun erken regl oldum dongum 24 olmus oldu. Ama yumurtlamami 12sinde oldu diye dusunuyorum. Ben mi yaniliyorum yoksa yumurtlamadan sonraki donem mi kisa surdu ?

Canım çok geçmiş olsun anne olursun inşallah en kısa zamanda doktor birşey dedi mi sana bu arada 1.5 sene uzun baya
Allah razı olsun saol canım iki kızım var çok şükür doktor bişey demedi son zamanlarda biraz daha düzene giricek gibi bu ay inşallah rabbim nasip eder isteyen herkese hayırlısıyla

Parçanın gelmesi korunmakla ilgili değil cnm. Her adette parça geliyorsa bir doktora görün derim. Ondan önce ise soğan suyu öneririm. Rahmini temizlesin.

Plasentası patolojiye gitti ama birley çıkmadı. Zaten 5. Ay detaylı ultrasonu yaptırdım ardından hemen kaybettim ultrasonda da birşey çıkmadı. Doktor günü yokmuş sebep bulamadık dedi
Pıhtılaşmada olabilir test yaptır sen yinede şansa bırakma canım

Ben birsey sormak istiyorum . Ben bu ay 3 gun erken regl oldum dongum 24 olmus oldu. Ama yumurtlamami 12sinde oldu diye dusunuyorum. Ben mi yaniliyorum yoksa yumurtlamadan sonraki donem mi kisa surdu ?
Yumurtlamadan 14 gün sonra genelde adet kanaması olur muhtemelen yeni adet dinemi sistsmins geçtin eskiyi unut koruayı bırakınca öyle şaşmalar ileri geri gelmeler olur aylok takvim uygulamasını kullan mutlaka ama onları yumurtlama diye hesab ettikleri günlere fazla kafa yorma ovulasyon kullanmıyorsan kesin bilemezsin yada doktor takibi olmadan orda yumurtlama yazıyor diye sen ozaman yumurtlamıyorsun mümkün oldugunca rahat olursan herseyin normale döner genelde herkes korunmayı b8rakonc aher ay hamile kalacak sanıyor bdklentiye giriyor ve herkes gerginleşiyor mümkin oldugunca rahat gecirmeye bak esinde takib etmesin ki send eoda sitrese girmeyin sadece takibi sen yap mümkünse

Valla stresten sasirdi sistem. Dun başladı regl dedim biraz kahve geldi suan yok boyle baslardi hep. Ama devam etmefi.

Delirella canım çok sevindim hamile olmana inşallah Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebeğini Bu konuyu ilk açtığından beri hep takip ediyordum çok mutlu oldum

Delirella canım çok sevindim hamile olmana inşallah Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebeğini Bu konuyu ilk açtığından beri hep takip ediyordum çok mutlu oldum
Ah sağolasın cnm benim Daha doktora gidemedim haftaya gidiyorum. İnşallah herşey yolundadır duanı eksik etme Rabbim bekleyen herkese nasip etsin

Senin nasıl geçiyor hamilelik ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…