Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ozaman test yapmalıson bdlkide ona bağlı bi gecikme olabilir fazla gecikirsen bal.kürü dene sakın adet söktürücü kullanma
1 hafta beklemeyi düsünüyorum abla negatifi görmektense beklicem biraz daha cunku her an adet olucakmısım gibi hissediyorum aynı oyle sancı var cunku. Gebeliktede adet sancısı gibi oluyomu

1 hafta beklemeyi düsünüyorum abla negatifi görmektense beklicem biraz daha cunku her an adet olucakmısım gibi hissediyorum aynı oyle sancı var cunku. Gebeliktede adet sancısı gibi oluyomu
Benim sürekli kas8k ağrım olurdu bilmiyorum hamilelik tesbit edilene kadar hsmde canım bekle istersen yada doktoruna gidersin o yapması gerekeni bilir hsg yüzindende gecikme olabilir

Benim sürekli kas8k ağrım olurdu bilmiyorum hamilelik tesbit edilene kadar hsmde canım bekle istersen yada doktoruna gidersin o yapması gerekeni bilir hsg yüzindende gecikme olabilir
Doktorumda yokki yeni doktor arayısındayım universite hastanesine gitmek istiyorum. Hazır adetim yaklasmısken bekleyim 3. Gun testlerimi tekrar yapip doktora oyle gotureyim diyorum zaman kaybım olmasin diye.. 1 marta endokrinden randevu almıstım o zamana kadar adet olmazsam kan testi yaptırırım gitmisken artık

Doktorumda yokki yeni doktor arayısındayım universite hastanesine gitmek istiyorum. Hazır adetim yaklasmısken bekleyim 3. Gun testlerimi tekrar yapip doktora oyle gotureyim diyorum zaman kaybım olmasin diye.. 1 marta endokrinden randevu almıstım o zamana kadar adet olmazsam kan testi yaptırırım gitmisken artık
Aynen öylede olur hepsini bir dek getir bende iki hafta knden gidiyorum 25 hahtalık olduk doktoruma göre hesaplar karıştı biraz :)

Hormonlarına mutlaka baktır her adetinde canım tamam insülin direncine de baktır mutlaka inşaAllah herşey iyi olacak
Canım benim bugün Dr gittim sol yumurtalığımda ki kist yok olmuş doğum kontrol hapını bıraktım bu ay içmicem testeredisliyi içiyorum hala bide folbiol diye Bi folik asit verdi inşallah hayırlısı Allah tan artık Rabbım isteyen herkese bizlerede hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Canım benim bugün Dr gittim sol yumurtalığımda ki kist yok olmuş doğum kontrol hapını bıraktım bu ay içmicem testeredisliyi içiyorum hala bide folbiol diye Bi folik asit verdi inşallah hayırlısı Allah tan artık Rabbım isteyen herkese bizlerede hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Ohh ne güzel inşaAllah herşey yoluna girecek canım hormonlarına baktı mı

İnsallah ya abla benimde olur mu acaba gercekten. Butun gun havalara ucarım heralde. Sen ilk ogrendiginde ne yapmıştın :)
Napayım ilk iş eşime söylemek oldu tabi heyecandan elim ayağ8ma dolandı oda emin olmadan heyecan yapan bii değildir garip bi duyguydu :)

İnşaAllah canım rabbim biliyor nekadar sevinirim olsa şimdi adetmisin
Adetim bitti bugün 3 gün oldu bugün testeredisliyi 30 gün oluyor başlayalı akşam son kez içince o da bitiyor artık beklemekten başka bir şey yok inşallah hayırlı haberler almayı nasip etsin rabbim buradaki ve isteyen herkese sağol canım desteğin ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim canım

Adetim bitti bugün 3 gün oldu bugün testeredisliyi 30 gün oluyor başlayalı akşam son kez içince o da bitiyor artık beklemekten başka bir şey yok inşallah hayırlı haberler almayı nasip etsin rabbim buradaki ve isteyen herkese sağol canım desteğin ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim canım
İnşaAllah canım bal.kürü falan yapaydın keske birde yesil cay ada cayı iç bol bol östrojen hormonu büyitmeye yarıyor inşaAllah faydası olur havuca da başlarsın tahmini nezaman çatlar yumurtan birseydedimi doktorun

Aytanesii Aytanesii abla bikac saat once adet oldum. Pazartesi günü tahlillerimi yaptırıcam inşallah. 20190223_000800.jpg
Bunları yaptırmayı düsünüyorum başka yaptırmam gerek bişey var mı sence

X