Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün 15. Günüm sanırım ovu. Testi bugün pik yaptı daha da koyulaşır mı acaba ?

Eklentiler

• 3ADECAA1-892F-4DD7-977F-B161EB8B784F.jpeg
    3ADECAA1-892F-4DD7-977F-B161EB8B784F.jpeg
    142,3 KB · Görüntüleme: 45
Koyulasmasıno beklemeye gerek yok canım hamilesin kan vermem gerek zadece netleştirmek için
Bu hamilelik testi değil canım keşke öyle olsaydı havalara uçardım . Bu sana bahsettiğimiz yumurtlama yani ovulasyon testi bu günlerde yumurtlayacağımı haber veriyor :)

Amin canım Bu arada adet takvimi yüklediniz acaba hangisi ni yüklediniz oradan yumurtlama takip edeyim
Ben Flo diye bir uygulama var onu kullanıyorum ama döngü uzunluğuna göre değişir yumurtlama günü. Bazen 2-3 gün sapma oluyor. Çünkü bazen 26 günde bazen 28 günde geliyor o yüzden kesin olmaz hiçbir uygulama. Adet başlangıcından 14 gün sonra değil de bir sonraki adetten 14 gün önce oluyor yumurtlama o yüzden kesin bilgi elde edemiyoruz. Ne zaman başlayacağını bilmediğimiz için.Ben ovülasyon testi kullanmayı düşünmüyorum şimdilik çünkü ben yumurtlama gününü uzayan şeffaf akıntıdan anlıyorum. Birkaç ay öyle denemeyi düşünyorum bakalım.

Kızlar tahminen ayın 8inde yum. Çatladı agrilardan varsayiyorum ama dun yine bembeyaz akintim vardi uzayan sizce ikinci k2z mi yumurtluyorum yoksa adet olucam ondan mi ki iki kez yumurtlanabilio mu

X